مسئول بسیج اساتید کاشان:

استادان دانشگاه مبحث رسانه وابعاد جنگ نرم را برای دانش آموزان تبیین کنند

غلامرضا حسنی مقدم مسئول بسیج اساتید کاشان در کارگاه رسانه و جنگ نرم دانش آموزان پایه نهم از سه مدرسه کاشان گفت: استادان دانشگاه مبحث رسانه وابعاد جنگ نرم را برای دانش آموزان تبیین کنند.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان،  غلامرضا حسنی مقدم مسئول بسیج اساتید کاشان  در کارگاه رسانه و جنگ نرم دانش آموزان پایه نهم از سه مدرسه کاشان گفت: استادان دانشگاه مبحث رسانه وابعاد جنگ نرم  را برای دانش آموزان تبیین کنند.

حسنی مقدم در این کارگاه دشمن شناسی در ابتدا اهداف جنگ نرم را برشمرد و گفت: در بحث جنگ نرم نقش آفرینی دانش آموزان در مدرسه و خانواده بسیار پراهمیت است نقش یک دانش و در ادامه ابعاد مختلف این نقش آفرینی را تشریح  و تاکید کرد برای این مهم  لازم است دانش آموزان به اطلاعات کافی و درست مجهز باشد، البته لازم است استادان دانشگاه مبحث رسانه وابعاد جنگ نرم  را برای دانش آموزان تبیین کنند.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان با اشاره به این که انقلاب اسلامی ایران در حالی به وقوع پیوست که حتی برای بسیاری از نیازهای اولیه کشورمان هم به خارج وابسته بودیم، اکثر جمعیت کشور هم بی سواد یا کم سواد بودند، ادامه داد: الان در همه زمینه ها به پیشرفتهای بسیار ارزشمندی رسیده ایم که در حوزه های علوم ودانش و فناوریهای های تک هستند.

انتهای پیام/