اعلام حضور و دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی نائین برای مراسم وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله ۱۳ آبان

کانون‌ بسیج اساتید و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم فهیم و انقلابی علی‌الخصوص اساتید و دانشجویان دعوت به عمل‌ می‌آورد در مراسم وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله ۱۳ آبان ۱۴۰۱ شرکت نمایند.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، کانون‌ بسیج اساتید و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین با صدور بیانیه‌ای  از عموم مردم فهیم و انقلابی علی‌الخصوص اساتید و دانشجویان دعوت به عمل‌ می‌آورد در مراسم وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله ۱۳ آبان ۱۴۰۱ شرکت نمایند.

یوم‌الله ۱۳ آبان حماسه بزرگ ایستادگی، مقاومت و نماد استکبار ستیزی است که در حافظه ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی ماندگار خواهد بود.

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از حافظان امنیت و مدافعان نظام مقدس‌ جمهوری اسلامی در اغتشاشات منافقان و کوردلان مزدور و ایادی استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس و کودک‌کش و غاصب صهیونیستی در شهرهای کرج و زاهدان، انزجار و محکومیت خود را از این حرکت ددمنشانه و منافقانه اعلام می‌دارد.

در این راستا اين کانون از عموم مردم فهیم و انقلابی علی‌الخصوص اساتید و دانشجویان دعوت به عمل‌ می‌آورد در مراسم وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله ۱۳ آبان ۱۴۰۱ شرکت نمایند.

وعده ما میعادگاه عاشقان ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، میدان امام خمینی(ره)، ساعت ۹،۳۰ صبح

 کانون‌ بسیج اساتید و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین