به همت معاونت اردویی بسیج اساتید استان اصفهان؛

برنامه‌ریزی سلسله اردوهای خانوادگی اعضای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد/اولین اردوی خانوادگی با حضور ۳۷ نفر از اعضای هیات علمی تمام وقت همراه با خانواده

اردوی خانوادگی اعضای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با حضور دکتر محمد باقری مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و سعید مسینه جانشین این سازمان برگزار شد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، اردوی خانوادگی اعضای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با حضور دکتر محمد باقری مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و سعید مسینه جانشین این سازمان برگزار شد.

دکتر حسین رضا معاونت اردویی بسیج اساتید استان اصفهان؛ گفت: اردوی خانوادگی بسیج اساتید به مناسبت آزادسازی خرمشهر و میلاد امام رضا علیه السلام برنامه ریزی شده بود که به دلیل شهادت رئیس جمهور و همراهان با تاخیر یک هفته ای این اردو برگزار شد.

وی هدف از این برگزاری این اردو را ایجاد تحکیم خانواده و بستر‌سازی برای  تعامل بهتر بین استادان و خانواده‌های آنها و ایجاد بستری شاد برای فرزندان و اعضای خانواده دانست و اعلام کرد: یک سلسله اردوی خانوادگی توسط بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برای اعضای هیات علمی و خانوده آنها برنامه ریزی شده است که به مناسبتهای مختلف برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: اولین اردو با حضور ۳۷ نفر از اعضای هیئت علمی رسمی تمام وقت با خانواده که حدودا ۱۲۰ نفر بودند برگزار شد و اردوهای بعدی را هم با حضور مابقی استادان و خانواده‌هایشان برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان این که این اردوی یک روزه در محل باغ کرچگان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گردید؛ افزود: هم پذیرایی و هم برنامه های مختلفی در این اردو داشتیم؛ نماز جماعت ظهر و عصر از برکات این اردو بود و به امامت حاج آقای دکتر رحیمیان از اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار گردید.

معاون اردویی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: این اردو در محیطی صمیمی با فضای خیلی خوب تفریحی و ورزشی همراه بود و مسابقات مختلفی هم در این زمینه برگزار شد؛ علاوه براین محیطی مناسب و شاد برای کودکان و نوجوانان داشتیم.

وی بیان کرد: مسابقات همراه با اهدای جوایز برای فرزندان و استادان و خانواده ها برگزار شد؛ مسابقات برای کودکان و نوجوانان مقدماتی داشت از جمله این که شرط پرسیدن سوالات مسابقه از آنها احترام به والدین و بوسیدن دست آنها بود و در نهایت به ۳۰ نفر توپ فوتبال کوچک جایزه اهدا شد و مسابقاتی مانند شعرخوانی مذهبی و خواندن سوره های قرآن و سرود از جمله های آنها بود‌؛ همچنین با مسابقاتی که برگزار شد ۱۰ جایزه  به خانواده ها که ۵ نفر از خواهران و ۵ نفر از آقایان را شامل می شد اهدا گردید.

معاونت اردویی بسیج اساتید استان اصفهان گفت: این اردو؛  اردویی بود که برای اولین بار در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اعضای هیئت علمی و خانواده توسط معاونت اردویی بسیج اساتید برنامه ریزی و به خوبی برگزار شد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در پایان از دکتر محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان همچنین جانشین سازمان که با حضور خود در این اردو باعث دلگرمی بیشتر شده بود؛ تشکر ویژه کرد و گفت همچنین بر خود لازم می دانیم از ریاست محترم و اعضای هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد و همچنین خدمات دانشگاه که در برگزاری این اردو ما را پشتیبانی کردند، تشکر ویژه نماییم.

 

انتهای پیام/