بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد تیران به مناسبت گرامی داشت؛ ۲۵ آبان «روز حماسه و ایثار مردم اصفهان»

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به مناسبت گرامی داشت؛ ۲۵ آبان «روز حماسه و ایثار مردم اصفهان» شرح صادر شد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به مناسبت گرامی داشت؛ ۲۵ آبان «روز حماسه و ایثار مردم اصفهان» بدین شرح صادر شد:

 

آبانماه سال ۱۳۶۱ مردم اصفهان با بدرقه باشکوه فرزندان شهید خود حماسه‌ ساز شدند و گوشه گوشه این شهر با حجله۳۷۰ شهید تزئین شد.

مردمان ولایت‌ مدار نصف جهان در این روز پیکر ۳۷۰ شهید عملیات محرم را با شکوهی مثال‌ زدنی و بی‌نظیر بر روی دوش خود تا گلستان شهدا همراهی کردند، تشییعی بی‌همتا که تحسین و تمجید حضرت امام خمینی (ره) را به دنبال داشت. بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به مناسبت تشییع ۳۷۰ شهید در اصفهان فرمودند: «در کجای دنیا جایی را مثل اصفهان پیدا می‌کنید که چند روز پیش ۳۷۰ شهیدش را تشییع کردند. همین ملت شهید داده همچنان بر خدمت خود به اسلام ادامه می‌دهد.»

همچنین مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) دربیان این اقدام تاریخ‌ ساز اصفهانی‌ها در دیدار با مردمان این دیار گفتند: در سالروز ۲۵ آبان در جمع مردم اصفهان، لازم می‌دانم در همین زمینه چندجمله‌ای عرض کنم، اینها شناسنامه این مردم مؤمن و غیرتمند و ایستاده پای کار به حساب می‌آید، مردم اصفهان در یک روز ۳۷۰ شهید را تشییع کردند، خم به ابرو نیاوردند، بماند که همان روز اعزام به جبهه داشتند، پشتیبانی داشتند و حرکت کردند.»

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران ضمن تجدید میثاق با امام شهدا و آرمان ‌ای انقلاب و ‌رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای یاد و خاطره این شهدا و همه شهدای ایران اسلامی و نیز شهدای مظلوم غزه را پاس می‌دارد. روحشان شاد یادشان گرامی راهشان پر رهرو باد.

به امید ظهور مولایمان حضرت صاحب الزمان (عج) و نابودی  کفر و الحاد و ریشه کن شدن اسرائیل غاصب و آمریکای جنایتکار

 

اللهم عجل لولیک الفرج