بیانیه دانشگاه پیام نور کاشان به مناسبت روز قدس

دانشگاه پیام نور کاشان به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد:

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، دانشگاه پیام نور کاشان به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای بدین شرح صادر کرد:

 

بسمه تعالی

روز جهانی قدس روز وحدت بخش مسلمانان و دشمن شکن جهان اسلام است. درود خداوند بر روح بزرگ پیر جماران حضرت امام خمینی که با عمق بصیرت، بینش و دشمن شناسی به راستی با انتخاب این رویداد بزرگ عبادی سیاسی، تکلیف جهان اسلام را برای همیشه روشن ساخت و آن اینکه با وجود غده چرکین اسراییل هیچ مساله‌ای در جهان اسلام قابل حل نخواهد بود. اکنون که بیش از ۴۰ سال از نامگذاری این روز بزرگ می‌گذرد‌، حقانیت بینش و تفکر حضرت امام (ره) بیش از هر زمان دیگری بر کل جهانیان اشکار می‌گردد.

هیچ جنگ، کشتار کودکان و زنان بی گناه‌، عملیات خرابکاری و یا تروریستی در جهان اسلام بدون دخالت مستقیم و یا غیر مستقیم و یا پشتیبانی سرویس‌های اطلاعاتی این رژیم جعلی متصور نیست. از فلسطین تا لبنان‌، از سوریه تا یمن‌، از عراق تا افغانستان و هر نقطه‌ای از سرزمین‌های اسلامی رد پای آشکاری از رژیم اشغالگر قدس هویداست.

ما دانشگاهیان دانشگاه پیام نورمرکز کاشان با تاسی از وصیت حضرت امام (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری همچنان مساله فلسطین را مساله اول جهان اسلام می‌دانیم و با گرامی‌داشت شایسته روز قدس، با حضور خویش در راهپیمایی این روز عزیز  بار دیگر ندای وحدت جهان اسلام و سرنگونی رژیم غاصب اسراییل را به گوش آزادگان جهان خواهیم رساند.

انتهای پیام/