بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد فلاورجان در محکومیت اهانت به قرآن کریم در سوئد

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با صدور بیانیه ای حادثه نفرت انگیز و موهن اهانت به قرآن کریم و مقدسات مسلمانان در کشور سوئد را محکوم کرد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با صدور بیانیه ای حادثه نفرت انگیز و موهن اهانت به قرآن کریم و مقدسات مسلمانان در کشور سوئد را محکوم کرد.

 

متن بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

يُرِيدُونَ أَن يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ  الْكَافِرُونَ. ۳۲/ توبه.

 

باردیگر صهیونیسم و قدرت‌های استکباری عظمت اجتماع توحیدی مسلمان را در حج ابراهیمی و عید قربان  برنتافتند و با کمال بی‌شرمی با اهانت و سوزاندن قرآن  توسط عناصر افراط گرا و تندرو  که در مسیر نفرت پراکنی علیه مقدسات است احساسات دو میلیارد مسلمان در جهان را به درد آوردند. این اقدام وقیحانه نشانه‌ای روشن از کینه عمیق است.

 

اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان این اقدام تنفر آمیز هتک حرمت قرآن کریم و هر گونه نفرت پراکنی علیه مقدسات اسلامی را به شدیدترین وجه محکوم نموده خاطرنشان می کند ملت‌های مسلمان بویژه مردم شریف ایران هرگز این اقدام نفرت‌انگیز که با هدف اسلام هراسی، ناامن سازی جهان و خشنونت در جهان صورت می‌گیرد را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/