عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان؛

تبیین چالش‌های پیش روی انقلاب و راه حل‌های آن

عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان در نشست جهاد تبیین با موضوع «چالش‌های پیش روی انقلاب در بیانیه گام دوم» که به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت امام خمینی(ره) به میهن برگزار شد، چالش‌های اصلی پیش روی انقلاب در بیانیه گام دوم و راه حل‌های آن را برشمرد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان در نشست جهاد تبیین با موضوع «چالش‌های پیش روی انقلاب در بیانیه گام دوم» که به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت امام خمینی(ره) به میهن به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد، چالش‌های اصلی پیش روی انقلاب در بیانیه گام دوم و راه حل‌های آن را برشمرد.

 

حسین مطیع گفت: اولین چالش تحریف و قلب حقیقت است که راه حل آن هم جهاد تبیین و ملی کردن فضای مجازی می‌باشد. 

 

وی افزود: دومین چالش گسست نسلی که راه حل آن هم انتقال دقیق اصول و ارزش‌ها به نسل جدید با گفتگو است.

 

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان در ادامه به اهمیت جایگاه و نقش مردم اشاره کرد و گفت: سومین چالشی که ممکن است رخ دهد، مقبولیت مردمی است و راه حل آن هم میدان دادن به جوان‌ها و فرصت کنش‌گری به آنها دادن است، در رابطه با این نکته مهم نیز حداقل ۴۰ بار اسم جوان در بیانیه گام دوم برده شده است.

 

وی عنوان کرد: یکی دیگر از چالش‌های مهم یاس و انفعال است، راه حل آن هم امید و خوش‌بینی به ظرفیت‌های درونی است با شیوه و درمان مثبت‌نگر.  

 

عضو شورای عالی بسیج اساتید استان اصفهان گفت: پنجمین چالش ناکارآمدی می‌تواند باشد و راه حل آن هم مدیریت جهادی و تشکیلاتی و گذاشتن نسخه‌های جدید درست و کنار گذاشتن نسخه‌های نئولیبرال و تکنوکرات است.

 انتهای پیام/