تسلیت نهضت استادی بسیج اصفهان در پی ارتحال استاد برجسته اخلاق «حضرت آیت الله محمدعلی ناصری»

روح بلند حضرت آیت الله محمدعلی ناصری مجتهد و استاد اخلاق بامداد امروز جمعه ۴ شهریورماه به ملکوت اعلی پیوست. نهضت استاد بسیج اصفهان با صدور پیامی ارتحال این استاد برجسته حوزه علمیه را به محضر ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مد ظله العالی»، مراجع عظام، حوزه‌های علمیه، خاندان مکرم ایشان و به مردم شریف و متدین استان اصفهان و ایران اسلامی تسلیت و تعزیت گفت.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، «حضرت آیت الله محمدعلی ناصری» مجتهد و استاد اخلاق که از طی چند ماه گذشته، به دلیل بیماری در بیمارستان امین اصفهان بستری بود، بامداد امروز جمعه ۴ شهریورماه به ملکوت اعلی پیوست. نهضت استاد بسیج اصفهان با صدور پیامی این ارتحال این استاد برجسته حوزه علمیه را به محضر ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مد ظله العالی»، مراجع عظام، حوزه‌های علمیه، خاندان مکرم ایشان و به مردم شریف و متدین استان اصفهان و ایران اسلامی تسلیت و تعزیت گفت.

 

بسمه تعالی

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

 

ارتحال عالم برجسته و استاد اخلاق، حضرت «آیت الله محمدعلی ناصری» که پس از عمری تلاش  برای اشاعه محبت اهل بیت علیه السلام و تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با امام زمان(عج) مشغول بود، موجب تأسف و تألم خاطر شد..

 

این عالم برجسته در دوران حضور خود در نجف، بخشی از علوم ادبی، دینی و فقهی را از نزد عالمانی همچون ملا عبدالله، مرحوم آیت‌الله مدرس افغانی، آیت‌الله مجتبی لنکرانی، سید ابوالقاسم خویی و امام خمینی(ره) فراگرفت.

 

وی علاوه بر علوم رسمی به بهره‌گیری علوم معنوی نیز پرداخت و در دوران حیات خود با شخصیت‌های برجسته عرفانی و اخلاقی چون علامه طباطبایی، محمداسماعیل دولابی، حاج عبدالرضا گردعاوی و مولوی قندهاری، آشنایی و ارتباط داشت؛ هم چنین آیت‌الله ناصری در غالب سفرهای ماهیانه به قم محضر آیت‌الله بهجت می‌رسید؛ بطوریکه شیخ علی آقا بهجت درباره شخصیت این عالم دینی گفته است: هیچ کس مثل آقای ناصری با من نشست صمیمانه ندارند.

 

نهضت استادی بسیج اصفهان ارتحال این استاد برجسته حوزه علمیه را به محضر ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مد ظله العالی»، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه، خاندان مکرم ایشان و به مردم شریف و متدین استان اصفهان و ایران اسلامی و  همه ارادتمندان و مستفیدان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند قادر متعال برای ایشان علو درجات و برای خانوادۀ معزا و مستفیضان از نفس گرمش صبر بر این مصیبت و اجر اخروی مسئلت مینماییم.