جلسه هیات اندیشه‌ورز بسیج اساتید منطقه کاشان پیرامون آسیبهای اجتماعی و ارائه راهکارهای عملی

جلسه هیات اندیشه‌ورز بسیج اساتید  با موضوع آسیبهای اجتماعی و ارائه گزارش اقدامات انجام شده با حضور آقای دکتر معینی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و همچنین جمعی از اساتید بسیجی از دانشگاه‌های منطقه کاشان - آران وبیدگل- نطنز و بادرود در مصلی حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزار شد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، جلسه هیات اندیشه‌ورز بسیج اساتید  با موضوع آسیبهای اجتماعی و ارائه گزارش اقدامات انجام شده با حضور آقای دکتر معینی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و همچنین جمعی از اساتید بسیجی از دانشگاه‌های منطقه کاشان – آران وبیدگل- نطنز و بادرود در مصلی حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف برگزار شد.

در این  جلسه هم اندیشی که پیرامون راهکارهای عملی حلّ آسیب‌های  اجتماعی برگزار شد؛ ابتدا چند نفر از اساتید راهکار‌های قابل اجرا  را ارائه کردند.

در ادامه  نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر بابت تشکیل این جلسه؛ در خصوص نقش آفرینی مجلس در قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون  مطالبی را عنوان کرد.

انتهای پیام/