دعوت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان تجمع و راهپیمایی فریاد عروسکها در حمایت از کودکان مظلوم غزه

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان از همه مردم به ویژه فرهیختگان دانشگاهی جهت شرکت در تجمع و راهپیمایی فریاد عروسکها به منظور حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی دعوت کرد.

 

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان از همه مردم به ویژه فرهیختگان دانشگاهی جهت شرکت در تجمع و راهپیمایی فریاد عروسکها  به منظور حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی دعوت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

این جنگ بین فلسطین و اسرائیل نیست جنگ حق و باطل است(مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی)

در یکماه و نیم اخیر  جهانیان شاهد جنایات  حیوان صفتان صهیونیستی در کشتار  وحشیانه مردم مظلوم غزه بویژه زنان و کودکان و حتی بیماران در بیمارستان های غزه بودند و در سرتاسر جهان وجدان های بیدار به خروش آمدند و  چه بسیار وجدان های خفته که بیدار شدند و به حقانیت مردم مظلوم فلسطین و جنایتکار بودن رژیم جعلی اسرائیل پی بردند.

در اتفاقات اخیر در غزه جریان حق و باطل کاملا روشن و مرزبندی شده است و اینجاست که مشخص خواهد شد چه افراد، جریانهای یا دولتهایی همراه شیطان هستند.

در ادامه موج گسترده محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی از سوی ملت های مختلف جهان و در حمایت از کودکان مظلوم غزه، روز شنبه ۲۷ آبان ماه ساعت ۱۵ و همزمان با سایر کشورهای جهان، راهپیمایی و تجمع در سراسر کشور برگزار می شود.

بسیج اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان از همه مردم به ویژه فرهیختگان دانشگاهی دعوت می کند به همراه خانواده در این مراسم شرکت کرده و از کودکان رنج‌دیده فلسطین حمایت نمایند.