با همکاری بسیج استادان دانشگاه اصفهان؛

سلسله بازدیدهای راهیان پیشرفت با بازدید از ناحیه نوآوری و مرکز رشد دانشگاه

دومین بازدید از سری دوم سلسله بازدیدهای راهیان پیشرفت «بازدید از ناحیه نوآوری و مرکز رشد دانشگاه» به همت معاونت پژوهش و فناوری، مدیریت ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه اصفهان و همکاری بسیج استادان دانشگاه اصفهان، ۱۴۰۳ برگزار شد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان،  دومین بازدید از سری دوم سلسله بازدیدهای راهیان پیشرفت روز یک‌شنبه ۲۷ خردادماه با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، مدیران و معاونین این حوزه، مسئول بسیج اساتید دانشگاه، تعدادی از اساتید و اعضای هیات علمی، دانشجویان و یاوران علمی با موضوع «بازدید از ناحیه نوآوری و مرکز رشد دانشگاه» و بمنظور آشنایی هر چه بیشتر با اهداف شکل‌گیری ناحیه، فعالیت‌های آن و ظرفیت‌های کارآفرینانه موجود، برگزار شد.

 

دکتر امیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن بیان دلایل و اهمیت استقرار واحد های فناور در دانشگاه، خواستار توسعه همکاری دانشگاهیان از ظرفیت های ایجاد شده در این خصوص شد.

مسئولین مرکز رشد نیز ضمن بیان گزارشی از وضعیت مرکز، شرایط پذیرش شرکت‌ها و واحد‌های فناور را بیان کردند.

معاون ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه نیز گزارشی از فعالیت‌ها و قراردادها منعقد شده به واسطه حضور شرکت‌ها و واحد‌های فناور را ارائه نمود.

واحد‌های فناور و شرکت‌ها نیز هرکدام به معرفی ظرفیت‌های خود پرداخته و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در چارچوب قوانین دانشگاه و برنامه‌های حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه اعلام کردند.

 

بازدید از ناحیه نوآوری و مرکز رشد دانشگاه اصفهان شامل بازدید از شرکت‌های تسلاقدرت ایرانیان، ایده پژوهان اسپادانا، چکاد طب و همچنین دفتر همکاری‌های شهید فهمیده، شرکت توسعه فناوری فولاد MSTID، پنتا، مرکز نوآوری صنایع سرگرمی، مرکز نوآوری کوانتوم، مرکز رشد علوم انسانی. اسنواتک و شرکت رجال بود.

انتخای پیام/