نشست صمیمی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین با دانش آموزان معتکف

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین با دانش آموزان معتکف شهر نائین در نشست صمیمی توجه به دین و قانون و اخلاق را به عنوان سه ضلع مثلث برای پیشرفت فردی و اجتماعی دانست.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین با دانش آموزان معتکف شهر نائین در نشست صمیمی توجه به دین و قانون و اخلاق را به عنوان سه ضلع مثلث برای پیشرفت فردی و اجتماعی دانست.

 

در این جمع صمیمی و دوستانه که با حضور دانش آموزان معتکف شهر نائین در محل مسجد امام حسین(ع) برگزار شد تعداد ۱۰۰ نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه دوم حضور داشتند.

مهران جمشیدی اعتکاف را فرصتی برای انسان‌سازی، دوری از هواوهوس‌های دنیوی وانجام اعمال معنوی برای دستیابی به آینده بهتر برشمرد.

وی در ادامه نقش جوانان و نوجوانان این مرز و بوم در مقابله با دشمن را مورد اشاره قرار داد و گفت: امروز نیز جایگاه دانش آموزان در نظام اسلامی  بسیار اهمیت دارد و هوشمندانه در مقابل دشمن ایستاده اند.

جمشیدی سپس توجه به دین و قانون و اخلاق را به عنوان سه ضلع مثلث برای پیشرفت فردی و اجتماعی برشمرد و اظهار کرد: دشمنان  بویژه در فضای مجازی تمام تلاش خود را بر کمرنگ کردن جلو دادن این سه ضلع متمرکز نموده که به ایران و اسلام ضربه بزند.

انتهای پیام/