امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۷

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبـــــار

همایش منطقه ای مسائل تربیتی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان در پسا کرونا برگزار می شود
به همت بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛

به همت بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان همایش منطقه ای مسائل تربیتی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان در پسا کرونا برگزار می شود.
13 آبان نماد شکسته شدن ابهت کذایی آمریکا است
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد؛

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز دولت آباد با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته وحدت و یوم الله ۱۳ آبان، اقدامات توهین آمیز به مقدسات اسلامی را محکوم کرد.
اقتدار ایران، به برکت خون شهیدانی است که راحت و ساده از کنارش عبور می کنیم
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اصفهان گفت؛

سردار مجتبی شیروانیان مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اصفهان با حضور در اولین وبینار تخصصی «ویژگیهای منحصر بفرد دفاع مقدس و بازتولید آموزه ها، ارزشها و نمادهای ایثار و مقاومت» که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، گفت: اقتدار کشور، ملت و نظام و همه مسئولین به برکت خون شهیدانی است که راحت و ساده از کنارش عبور می کنیم.
تشکیل 8 کمیته تخصصی به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان در حوزه مسائل اقتصادی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت؛

مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نشست اعضای شورا و مسئولین کانونهای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان تعداد 8 کمیته با محوریت اشتغال، صنعت، معدن، بازرگانی، کشاورزی، بانکی، مالی و حمل و نقل و مسکن ذیل دفتر نمایندگی تشکیل شده است.
مشکل کشور ما کنز مال است که باعث عذاب الیم «تورم و بیکاری» شده است
نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر- میمه گفت؛

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستانهای شاهین شهر- میمه و برخوار گفت: اگر واقعیت را بخواهیم بررسی کنیم و سراغ مشکلات اصلی برویم، مشکل ما کنز مال است که باعث عذاب الیم «تورم و بیکاری» شده است.
مجلس آینده، زمینه جهش تولید را به وجود بیاورد
معاون سرمایه انسانی بسیج اساتید استان اصفهان؛

معاون سرمایه انسانی بسیج اساتید استان اصفهان گفت: مجلسی که در آینده خواهیم داشت با یک اراده بسیار خوب باید بتواند قوانینی را وضع کنند تا زمینه این جهش به وجود آید.
حضور جمعی از اساتید بسیجی کاشان  درگلزار شهدای گمنام  دانشکده فنی شهید رجایی کاشان/ اساتید بسیجی با خانواده شهدا دیدار کردند
در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی؛

در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی حضور جمعی از اساتید بسیجی کاشان درگلزار شهدای گمنام دانشکده فنی شهید رجایی کاشان و دیدار با خانواده شهدا انجام شد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام