امروز : جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

سرویس خبری دولت

فقدان ارزيابي يكي از علائم بيماري هر سازمان یا نهادی قلمداد مي‌شود
مسئول کانون بسیج اساتید ابومهدی المهندس؛

عباس پاکدل مسئول کانون بسیج اساتید ابومهدی المهندس(دانشگاه صنعتی اصفهان)، با بیان این که در عصر كنوني، تحولات شگرف دانش مديريت وجود نظام ارزيابي را امری اجتناب ناپذير كرده است، بنحوی که فقدان ارزيابي يكي از علائم بيماري هر سازمان یا نهادی قلمداد مي‌شود، گفت: در همین راستا طرح بازبینی و تحلیل عملکرد مدیران دوره های مختلف دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون را آماده کرده و اجرای آن را پیگیری می کند.
دانشگاهها در ترویج فرهنگ سوت زنی پیش قدم باشند
مسئول کانون بسیج اساتید ابومهدی المهندس؛

عباس پاکدل مسئول کانون بسیج اساتید ابومهدی المهندس(دانشگاه صنعتی اصفهان) با اشاره به این که دانشگاهها در ترویج فرهنگ سوت زنی پیش قدم باشند، گفت: در حال حاضر کاهش فساد باید به اصل مهمی در سیاست گذاریهای عمومی تبدیل گردد که یکی از این راهکارها، ترویج و حمایت از فرهنگ افشاگری (سوت زنی) در سطح جامعه است.
اجرای طرح حصار دار کردن هوتکها و نصب تصفیه خانه ها در استان سیستان و بلوچستان
به همت عضو شورای بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان؛

در راستای توجه ویژه به مناطق محروم، عضو شورای بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان، طرح حصار دار کردن هوتکها در استان سیستان و بلوچستان و طراحی و نصب تصفیه خانه های ارزان قیمت در کنار برخی هوتکها جهت رفع مشکل آلودگی آب این مناطق را پیگیری و اجرایی کرد.
نشست تخصصی «مهارتها و روشهای کاربردی تاثیر گذار و اقناعی در فضای مجازی» برگزار می شود
با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان؛

نشست تخصصی مهارتها و روشهای کاربردی تاثیر گذار و اقناعی در فضای مجازی به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی دهاقان با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان برگزار می شود.
حضور پررنگ اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در «طرح کمک مومنانه ماه صفر»/ خرید سمعک برای دانشجوی نابینای کم شنوا، چند راس گوسفند و 50 بسته غذایی
مسئول کانون بسیج اساتید ابومهدی المهندس؛

مسئول کانون بسیج اساتید ابومهدی المهندس(دانشگاه صنعتی اصفهان)؛ اظهار داشت: در ادامه کمکهای مومنانه در ماههای گذشته، اساتید این دانشگاه در ماه صفر نیز «طرح کمک های مومنانه ماه صفر» را اجرا کردند که تا این تاریخ شامل خرید سمعک برای دانشجوی نابینای کم شنوا، چند راس گوسفند و 50 بسته غذایی است.
 پیاده روی استادان بسیجی کاشان در تجدید میثاق با شهیدان با تشکیل حلقه صالحین همراه شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

جمعی از اساتید بسیجی در کاشان به مناسبت هفته دفاع مقدس، «از گلزار شهدای گمنام دانشکده فنی و حرفه ای شهید رجائی کاشان تا گلزار شهدای شهر راوند» پیاده رفتند و با آرمان های والای شهیدان، میثاقی دوباره بستند، استادان بسیجی پس از تجدید میثاقی دوباره با شهدا، حلقه صالحین را نیز تشکیل دادند.
حضور استادان بسیجی در جلسه تکریم و آیین غبارروی مزار شهدای گمنام دانشکده فنی شهید رجایی کاشان
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس؛

در آغازین روز هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از دانشگاهیان و استادان بسیجی، جلسه تکریم و آیین غبار روبی مزار شهدای گمنام دانشکده فنی شهید رجایی کاشان برگزار شد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام