امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۰
به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تیران انجام شد؛

بازدید علمی دانشگاهیان از کارخانه اتوبوس‌سازی پیشرو دیزل آسیا

محسن حیدری سرپرست بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به‌همراه اعضای هیئت علمی این دانشگاه از کارخانه اتوبوس‌سازی پیشرو دیزل آسیا بازدید کردند.
بازدید علمی دانشگاهیان از کارخانه اتوبوس‌سازی پیشرو دیزل آسیا
جمعه | ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۲ |
کد خبر : ۱۶۲۹ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، محسن حیدری سرپرست بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به‌همراه اعضای هیئت علمی این دانشگاه از کارخانه اتوبوس‌سازی پیشرو دیزل آسیا بازدید کردند.

حیدری این بازدیدها‌ را اردوی راهیان علم و فناوری و پیشرفت ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: در این بازدیدها استادان و اعضای هیئت علمی علاوه بر اینکه با دستاوردهای علمی و صنعتی کشور اسلامی ایران آشنا می‌شوند، می‌تواند زمینه مناسبی برای تعامل بین دانشگاه و صنعت باشد، امری که اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کلان به‌طور جد در حال پیگیری است و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران نیز از این امر مستثنا نیست‌.

سرپرست بسیج اساتید دانشگاه‌ آزاد اسلامی‌ واحد تیران گفت: کارخانه اتوبوس‌سازی پیشرودیزل آسیا واقعاً یکی از افتخارات صنعتی کشور است که از زیرساخت بسیار مناسبی برخوردار بوده و می‌تواند بستر بسیار مناسبی برای تعامل میان دانشگاه و صنعت باشد.

در ادامه سعید آهنگران مدیر تولید شرکت پیشرودیزل آسیا گزارش مختصری از سوابق این شرکت بیان کرد و به‌همراه مسئول بسیج اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران از کارخانه بازدید کردند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری آنا

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام