امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۷
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه و مجلسی در پی ترور ناجوانمردانه دکتر محسن فخری زاده؛

انقلابی ها هرگز نه تطمیع می‌شوند و نه اهل سازش اند ونه هرگز، تهدید درمورد آنان جواب می‌دهد

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه و مجلسی در پی شهادت مظلومانه"دکتر محسن فخری زاده" با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این ترور ناجوانمردانه، اعلام کرد: انقلابی ها هرگز نه تطمیع می‌شوند ونه اهل سازش اند ونه هرگز، تهدید درمورد آنان جواب می‌دهد.
انقلابی ها هرگز نه تطمیع می‌شوند و نه اهل سازش اند ونه هرگز، تهدید درمورد آنان جواب می‌دهد
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۵ |
کد خبر : ۱۶۸۱ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه و مجلسی در پی شهادت مظلومانه"دکتر محسن فخری زاده" با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این ترور ناجوانمردانه، اعلام کرد: انقلابی ها هرگز نه تطمیع می‌شوند ونه اهل سازش اند ونه هرگز، تهدید درمورد آنان جواب می‌دهد.

بسم الله الرحمن الرحیم
" وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ "
(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مرده اند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

 بار دیگر تروریست های بزدل، وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی، یکی از چهره های برجسته و دانشمند هسته ای کشورمان را به شهادت رساندند؛ با شهادت این دانشمند فرهیخته، راه او با انگیزه‌ای مضاعف ادامه خواهد یافت. ترور و  به شهادت رساندن فرزندان این انقلاب، نه تنها خللی در حرکت عظیم این ملت ایجاد نمی کند بلکه بیداری بیشتر مردم این سرزمین را به همراه خواهد داشت و دشمنان نیز با این اقدامات وحشیانه نمی‌توانند حرکت رو به جلوی ملت ایران را متوقف کنند، آری ثبت است بر جریده  تاریخ که انقلابی ها هرگز نه تطمیع می‌شوند ونه اهل سازش اند ونه هرگز، تهدید درمورد آنان جواب می‌دهد و این توهم پوشالی رهبران تروریست است که به ظن پلیدشان، با حذف فیزیکی عناصر علمی و خادمان انقلابی، قدرت تضعیف ملتی پرشکوه، چون ایران را دارند. دشمنان کودن و متحجر، نمی‌دانند که با شهادت فرزندان این ملت، درخت انقلاب و بیداری ملت های مظلوم جهان، آبیاری خواهد شد و بر هر شاخه آن، جوانان شهادت طلب و انقلابی بی شماری، به ثمر خواهد نشست. ملت قهرمان ومجاهد ایران در طول سال‌های گذشته، ثابت کرد که این گونه اقدامات تروریستی، هیچ خللی در اراده راسخ آنان ایجاد نخواهد کرد و همچون همیشه، سربلند و پرشکوه، دست از آرمان‌های استکبارستیز و ضدیت با رژیم کودک کش و منحوس صهیونیستی، بر نخواهد داشت و پاسخ قاطع و کوبنده خود را در فرصت مقتضی وعاجل، خواهد داد.

ما بسیجیان اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه و مجلسی، در آستانه سالگرد شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند هسته ای شهید شهریاری( که توسط ایادی مزدور اسرائیل جنایتکار به فیض شهادت نائل آمدند) ضمن محکوم نمودن این ترور ناجوانمردانه، شهادت دانشمند تراز انقلاب اسلامی" شهید دکتر محسن فخری زاده "را به ساحت مقدس حضرت صاحب الامر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، امت حزب الله و خانواده عزیزشان، تسلیت عرض نموده و بار دیگر با شهیدان عزیز میثاق می بندیم و با بهره گیری از شخصیت والای این شهدای عظیم الشان، اعلام می داریم که درگام دوم انقلاب با تمام توان، ایستادگی کرده و تا به ثمر نشستن خون شهدا از پا  نخواهیم نشست و ان شاء الله پرچم این مبارزه شکوهمندِ حق علیه باطل به دست علمدار آن، حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواح العالمین له الفداء سپرده خواهد شد.

 

اللهم عجل لولیک الفرج

والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه و مجلسی

آذر ماه 99

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام