امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۸
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد؛

شهید فخری زاده غریبانه زیست و غریبانه رخت بربست/ در گام دوم انقلاب انتقام خون شهیدان هسته ای را خواهیم گرفت

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه ای شهادت محسن فخری زاده، دانشمند جاودان هسته ای کشور را تسلیت گفت و اعلام کرد: با توجه به وظیفه شرعی خود در گام دوم انقلاب اسلامی انتقام خون شهیدان هسته ای را خواهیم گرفت.
شهید فخری زاده غریبانه زیست و غریبانه رخت بربست/ در گام دوم انقلاب انتقام خون شهیدان هسته ای را خواهیم گرفت
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۹ |
کد خبر : ۱۶۸۷ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه ای شهادت محسن فخری زاده، دانشمند جاودان هسته ای کشور را تسلیت گفت و اعلام کرد: با توجه به وظیفه شرعی خود در گام دوم انقلاب اسلامی انتقام خون شهیدان هسته ای را خواهیم گرفت.  

 متن بیانیه بدین شرح است:

به نام خدا

 

کجایید ای شهیدان خدایی

بلاجویان دشت کربلایی

کجایید ای سبک روحان عاشق

پرنده تر ز مرغان هوایی

شهادت محسن فخری زاده، دانشمند جاودان هسته ای کشور را به پیشگاه نورانی و مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و نائب برحقش رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، خانواده محترم این شهید و ملت مجاهد و شهید پرور ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

خبر ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده کل مردم عزیز ایران اسلامی را داغدار کرد. در روزهای سخت مبارزه با کرونا و از دست دادن عزیزانمان در گوشه و کنار میهن گرانقدرمان, در حالی که تمامی رسانه ها و سازمانهای مختلف در حال مبارزه با شیوع این بیماری مهلک بودند دشمنان قسم خورده کشورمان از فرصت استفاده کرده و متاسفانه یکی از ارزشمندترین دانشمندان هسته ای کشورمان را به طور ناجوانمردانه به شهادت رساندند. آن هم بزرگ مردی که در عین تواضع و فروتنی به دور از هیاهو و جستجوی نام و نشان غریبانه زیست و پس از سالها تلاش و مجاهدت در عرصه علمی و پژوهشی در توانمند ساختن نیروی دفاعی کشور، چه غریبانه از میان ما رخت بربست و به دیار الهی شتافت.

بی شک نقش رژیم صهیونیستی اسرائیل همچون ترورهای ناجوانمردانه در سالهای گذشته در این حمله آشکار است. بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی ضمن محکوم نمودن این ترور ناجوانمردانه، شهادت دانشمند ارزشمند دفاعی کشور، «شهید دکتر محسن فخری زاده» را به امت اسلامی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و اعلام می دارد با توجه به وظیفه شرعی خود در گام دوم انقلاب اسلامی با تمام توان در مقابل رژیم صهیونیستی اسرائیل و ایادی آن می ایستیم و انتقام خون شهیدان هسته ای را خواهیم گرفت.  

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام