امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۶
معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان؛

ترامپ با برون‌سپاری سیاست آمریکا به عربستان و اسرائیل نابودی آمریکا را پیش برد

بیژن شمس معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان در نشست تخصصی که با موضوع «افول قدرت آمریکا» اظهار کرد: ترامپ با برون‌سپاری سیاست آمریکا به عربستان و اسرائیل نابودی آمریکا را پیش برد.
ترامپ با برون‌سپاری سیاست آمریکا به عربستان و اسرائیل نابودی آمریکا را پیش برد
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۱:۲۳ |
کد خبر : ۱۶۲۴ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتدی استان اصفهان، بیژن شمس معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان در نشست تخصصی که با موضوع «افول قدرت آمریکا» ویژه کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران برگزار شد، اظهار کرد: روی کار آمدن ترامپ آخرین ضربات مهلک را به سیاست خارجی آمریکا وارد کرد و با خارج کردن آمریکا از جوامع بین‌المللی و برون‌سپاری سیاست آمریکا به عربستان و اسرائیل نابودی آمریکا را به پیش برد.

وی افزود: زوال آمریکا به‌دلیل برافروختن جنگ‌های متعدد و عقب افتادن از رقبای آمریکا بوده و جنگ‌هایی که به بهانه مبارزه با تروریسم به راه انداختند، بیش از ۸۰۰ هزار کشته و چند تریلیون دلار هزینه بر جای گذاشت.

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره آمریکا عنوان کرد: در یک نگاه وسیع‌تر وضعیت آمریکا را وقتی نگاه می‌کنیم می‌بینیم که قدرت، اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به افول و رو به زوال بوده و آمریکای امروز از آمریکای ۴۰ سال قبل که انقلاب پیروز شد به‌مراتب ضعیف‌تر است.

شمس با بیان نکات یک مقاله در روزنامه گاردین مطرح کرد: آمریکا مدعی است برای مداخله در سایر کشورها محق بوده و توجیه این کار را برقراری دموکراسی می‌داند. آیا می‌توان در زمینی که با خون آبیاری شده است گل دموکراسی کاشت!

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام