امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۴
به همت بسیج اساتید استان اصفهان؛

جلسه کارگروه تخصصی مبارزه با کروناویروس (کووید ۱۹) با موضوع "مطالبه گری" برگزار شد

جلسه کارگروه تخصصی مبارزه با کروناویروس (کووید 19) با حضور مسئولین کمیته های تخصصی پنج گانه و با توجه به شرایط بحرانی این بیماری در کشور و استان با موضوع "مطالبه گری" برگزار شد.
جلسه کارگروه تخصصی مبارزه با کروناویروس (کووید 19) با موضوع "مطالبه گری" برگزار شد
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۰۲ |
کد خبر : ۱۶۳۱ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، جلسه کارگروه تخصصی مبارزه با کروناویروس (کووید 19) با حضور مسئولین کمیته های تخصصی پنج گانه و با توجه به شرایط بحرانی این بیماری در کشور و استان با موضوع "مطالبه گری" برگزار شد.

محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان در ابتدای این نشست، گفت: کارگروه تخصصی از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا تشکیل شد و کمیته های تخصصی بطور دائمی در حیطه مربوطه پیگیر مسئله بوده اند و عملکردهای قابل ارائه خوبی داریم.

وی ادامه داد: این جلسه  نیز در حالی برگزار می شود که وضعیت کشور و استان برطبق گزارشاتی رسمی بحرانی است، برای همین یک موضوع مهم مطالبه گری نخبگان و استادان بسیجی استان در موارد بهداشتی، بیوتروریسم و معنوی، پیگیری طب سنتی ایرانی است همچنین مطالبه در خصوص قدردانی از کادر درمان هم موضوع مهمی است.

حمیدرضا خدایی مسئول کمیته بهداشتی کارگروه تخصصی مبارزه با کروناویروس(کووید19) بسیج اساتید استان اصفهان، نیز در این جلسه مطالبات محققان کشورمان در حوزه های مختلف بهداشتی بویژه ساخت داروی کرونا را مورد بحث و بررسی قرار داد.

حسین مطیع مسئول کمیته معنوی این کارگروه تخصصی نیز در ادامه موضوع استفاده از دارویهای گیاهی را مورد تاکید قرار داد و گفت: همچنان تاکیدمان بر مباحث معنوی در کنار رعایت پرتکلهای بهداشتی است.

در ادامه بیژن شمس معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان، با اشاره به این که 31 کشور جهان از جمله ایران پذیرفته اند که پرتکلهای بهداشتی سازمان جهانی را رعایت کنند، گفت: ستاد ملی کرونای ایران مباحث سازمان جهانی را بصورت صددرصد اعلام می کنند، همچنین کشورهای مختلف در ساخت واکسنها و میکروچیتهایی ورود پیدا کرده اند.

فرمانده جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان، یادآور شد: مقام معظم رهبری در 3 فروردین 99 فرمودند باید به این نگاه کنیم آیا این یک جنگ بیوتروریسم هست یا نه و نکته دیگر که فرمودند آیا انسان عاقل می تواند به کسی که خودش احتمال دارد این جنگ را شروع کرده اعتماد کند و دارو بخرد.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام