امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۱
۲۵ آبان؛

پیام گرامیداشت بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت "روز حماسه و ایثار اصفهان"

بسیج اساتید استان اصفهان با صدور پیامی روز ۲۵ آبان"روز حماسه و ایثار اصفهان" که روزی فراموش نشدنی در تاریخ حماسه ساز ایران است؛ روزی که مردم اصفهان ثابت کردند که عشق والایی به ولایت و ولی امر خود دارند و برای حفظ دین و کشور از جان خود و عزیزانشان می گذرند تا محکم در برابر دشمن بایستند، را گرامیداشت.
پیام گرامیداشت بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت "روز حماسه و ایثار اصفهان"
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۷ |
کد خبر : ۱۶۳۸ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید استان اصفهان با صدور پیامی روز ۲۵ آبان"روز حماسه و ایثار اصفهان" که روزی فراموش نشدنی در تاریخ حماسه ساز ایران است؛ روزی که مردم اصفهان ثابت کردند که عشق والایی به ولایت و ولی امر خود دارند و برای حفظ دین و کشور از جان خود و عزیزانشان می گذرند تا محکم در برابر دشمن بایستند، را گرامیداشت. 

در این پیام آمده است:

اینها شناسنامه مردم مومن و غیرتمند و ایستاده پای کار به حساب می آید. «مردم اصفهان در یک روز سیصد و هفتاد شهید را تشییع کردند، خم به ابرو نیاوردند؛ بماند که همان روز اعزام به جبهه داشتند، پشتیبانی داشتند و حرکت کردند. این خیلی مهم است. (مقام معظم رهبری)

روز ۲۵ آبان به عنوان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان نام‌گذاری شده است، در این روز ۳۷۰ پیکر شهید از میدان امام خمینی(ره) تا گلستان شهدا شهر اصفهان تشیع و در گلستان شهدا به خاک سپرده شدند؛ با وجود تشییع پیکر شهدا در یک روز، مردم اصفهان فردای روز تشییع چند اعزام به جبهه داشتند و در میان شهدای این عملیات چند خانواده چند شهیدی از اصفهان داریم.

بسیج اساتید استان اصفهان فرارسیدن ۲۵ آبان ماه روز حماسه و ایثار مردم اصفهان و سالروز تشییع همزمان پیکر ۳۷۰ نفر از شهدای والامقام عملیات محرم را گرامیداشته و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های این دلاورمردان، امام  راحل، مقام معظم رهبری و شهدای والاقدر انقلاب، بر تداوم حضور حماسی و متعهدانه خود همچنان و در همه عرصه ها تاکید می نماید.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام