امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۰۰
در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ایی و دفاعی کشور، "شهید دکتر محسن فخری زاده"

نامه نهضت استادی بسیج استان اصفهان به سران سه گانه کشور تنظیم و آماده امضای شده است

در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ایی و دفاعی کشور، "شهید دکتر محسن فخری زاده"، نهضت استادی بسیج استان اصفهان، با تاسّی از آیه۱۲۳ سوره توبه، نامه ای خطاب به سران سه گانه کشور تنظیم و آماده امضای شده است.
نامه نهضت استادی بسیج استان اصفهان به سران سه گانه کشور تنظیم و آماده امضای شده است
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲ |
کد خبر : ۱۶۷۹ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، درپی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ایی و دفاعی کشور، "شهید دکتر محسن فخری زاده"، نهضت استادی بسیج استان اصفهان، با تاسّی از آیه۱۲۳ سوره توبه، نامه ای خطاب به سران سه گانه کشور تنظیم و آماده امضای شده است.

 

متن نامه بدین شرح است:

 

بسم الله القاصم الجبارین

یاایهاالذین آمَنوا،قاتلواالذین یلونکم مِنَ الکفار وَلیَجِدوا فیکم غَلظَه

 ای اهل ایمان، با کافرانی که به شما نزدیک ترند شروع به جهاد کنید و کفار باید در شما، درشتی (و نیرومندی، قوّت و پایداری) را حسّ کنند. توبه/۱۲۳

باردیگر کفار و منافقین و صهیونیست های جنایتکار، دست به ترور زدند و مجاهدی فی سبیل الله و عارفی والاتبار از نسل دانشمندان هسته ایی و دفاعی کشور، دکتر محسن فخری زاده را به شهادت رساندند. این شهادت ها اگرچه ملت ما را بیدارتر میکند و در پایداری برای رسیدن به قله های افتخار و تحققّ جامعه مهدوی و تمدن نوین اسلامی، مصمّم تر مینماید اما به مصداق آیه بیان شده، بر ما تکلیف است تا اقدام عملی نموده و دست به جهاد بزنیم، به ویژه اینکه براساس این آیه، موظف هستیم توانمندی و نیرومندی و قوّت و پایداری خود را به دشمنان نشان دهیم. بی گمان تنها شجاعت و شهامت درونی و آمادگی روانی و حتی مقابله کلامی و تبلیغاتی در برابر دشمنان کافی نیست بلکه باید این آمادگی و توانمندی را به دشمن با اقدام عملی خود نشان داد تا آنها بدانند که ما قدرتمندیم و نه فقط، نمایش قدرت میدهیم. بی شک عمل به این دستور قرآنی، موجب عقب نشینی و شکست دشمن خواهد شد. 

روسای محترم قوای سه گانه کشور:

شهادت دانشمند هسته ایی و دفاعی کشور، شهید دکتر محسن فخری زاده، که نخست وزیر جنایتکار رژیم غاصب اسرائیل در تبلیغات انتخاباتی اش در سال۲۰۱۸ به انجام آن اذعان داشته، چهره این اقدام رذیلانه آنها را نشان می دهد و جای هیچ شک و شبهه ایی باقی نمی گذارد .اما آنچه اکنون اهمیت دارد، برخورد قاطع و سریع با عاملان تروراین شهید بزرگوار است که در پیام تسلیت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز بر آن تاکید شد .براین اساس، دیگر نمی توان و نباید تنها به صدور بیانیه اکتفا نمود و نوع برخورد و واکنش جمهوری اسلامی ایران و البته درخواست نهادها و گروه های انقلابی و حزب اللهی، باید فراتر از آن باشد تا دیگر احدی یا کشوری جرات چنین جنایات و ماجراجوئی هایی را به خود ندهد. مروری بر تجربه های پیشین نشان میدهد هرگاه نظام در مقابل اقدامات خصمانه دشمن، واکنش سریع، متقابل و محکم نشان داده، دشمن را سریعا مرعوب و زمین گیر نموده است. اما هرگاه از باب مذاکره وارد شدیم، دشمن گستاخ تر و جسورتر شده است.

برهمین اساس، ما استادان بسیجی استان اصفهان از شما مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درخواست می نماییم در مقابله با این اقدام دشمنان، و با تاسّی از آیه۱۲۳ سوره توبه، به صورت عملیاتی ورود نموده، و صرفا به بیانیه نویسی و محکوم کردن ها و وعده ها بسنده ننمایید. در همین راستا، یکی از اقدامات عملیاتی پیشنهادی ما، اخراج سریع و بی قید و شرط بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور می باشد، زیرا تجربه ثابت نموده است که متاسفانه برخی از این افراد، جاسوسانی هستند که با دادن اطلاعات مربوط به فعالیت های هسته ایی و دفاعی و چهره های این عرصه به دستگاه های اطلاعاتی و جاسوسی، زمینه ساز شهادت دانشمندان ما بوده اند.   و من الله التوفیق و علیه التکلان   

امضا کنندگان نامه

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام