امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

آغاز ثبت نام مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی هم زمان با هفته گرامیداشت بسیج
اختصاصی / چهارمین دوره مسابقات ورزشی ویژه اساتید بسیجی استان اصفهان برگزار می شود؛

پس از برگزاری موفق مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی در سال های اخیر و استقبال پرشور اساتید محترم؛ امسال نیز این مسابقات در رشته فوتسال و والیبال برگزار خواهد شد. ثبت نام تیم ها در این مسابقات تا 10 آذر ماه 1398 از طریق وب سایت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ادامه دارد و زمان برگزاری مسابقات و مکان برگزاری آن متعاقبا اعلام می شود.
آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال ویژه اساتید
اختصاصی / مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی برگزار می شود

ثبت نام تیم ها در این مسابقات تا 20 مردادماه از طریق وب سایت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ادامه دارد و مسابقات هفته دوم شهریورماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار خواهد شد.
آغاز ثبت نام مسابقات والیبال ویژه اساتید
اختصاصی / مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی برگزار می شود

به نقل از محمد قربانی، مسئول فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ثبت نام تیم ها در این مسابقات تا 10 اسفندماه از طریق وب سایت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ادامه دارد و مسابقات در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 17 و 18 اسفندماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار خواهد شد.
برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه خانواده اساتید بسیجی
ثبت نام شروع شد:

سه کارگاه "تربیت فرزندان" ، "نهج البلاغه" و "طب سنتی" با حضور بهترین متخصصان کشور از جمله حجت الاسلام تراشیون، حجت الاسلام مهدوی ارفع و دکتر رحیمی خواه توسط سازمان بسیج اساتید استان اصفهان برگزار خواهد شد.
مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی
سازمان بسیج اساتید استان برگزار می کند

این مسابقات در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز و فوتسال 3 نفره (گل کوچک) ویژه برادران و رشته های واژبال، والیبال و تنیس روی میز ویژه خواهران برگزار خواهد شد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | مذاکره ترفند است

الان مشاهده می کنید آمریکایی‌ها باز مسئله‌ی مذاکره را همین طور دارند دنبال میکنند؛ این یک ترفند است، این را باید همه بدانند، همه باید توجّه کنند. یک سیاستی را دولت آمریکا در پیش گرفته است و آن، سیاست فشار حدّاکثری به جمهوری اسلامی است. فشار حدّاکثری هم همین است که مشاهده میکنید: انواع و اقسام تحریمهای گوناگون، مدام تهدید، مدام یاوه‌گویی‌های مختلف در رسانه‌ها و غیره. او میخواهد فشار حدّاکثری را به ثمر برساند هم برای رقبای داخلی خودش، هم برای اروپایی‌ها، هم به عنوان یک سیاستِ قطعیِ رژیمِ ایالاتِ متّحده این را جا بیندازد که مواجهه‌ی با ایران فقط با فشار حدّاکثری [میسّر است]. چه جور میخواهد اثبات کند که فشار حدّاکثری تأثیر دارد؟ به این [صورت] که مسئولین جمهوری اسلامی را بکشاند پای میز مذاکره؛ بگوید ببینید، اینها که میگفتند ما با آمریکا مذاکره نمیکنیم، فشار حدّاکثری، اینها را مجبور کرد که بیایند پای میز مذاکره بنشینند؛ هدف این است؛ با این کار ثابت کنند به همه و تثبیت کنند در سیاست آمریکا که فشار حدّاکثری، تنها راه مواجهه‌ی با جمهوری اسلامی است. ما در مقابل باید توجّه داشته باشیم که اگر دشمنِ ما توانست اثبات کند که فشار حدّاکثری، علاج کار ایران است و روی ایران مؤثّر است، ایران دیگر و هرگز روی آسایش را نخواهد دید. ۱۳۹۸/۰۶/۲۶