بیانیه اعلام حضور و دعوت بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برای روز جهانی قدس

بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای ضمن اعلام حضور در راهپیمایی روز قدس از عموم مردم شهیدپرور به ویژه جامعه دانشگاهیان استان اصفهان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می نماید.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای ضمن اعلام حضور در راهپیمایی روز قدس از عموم مردم شهیدپرور به ویژه جامعه دانشگاهیان استان اصفهان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می نماید.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرینَ عَلَی الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً

و خداوند تا ابد اجازه نداده که کافران کمترین سلطه‌ای بر مؤمنان داشته باشند (نساء، ۱۴۱)

 

روز جهانی قدس، روز حمایت از مردم ستم‌دیده فلسطین و روز فریاد برای رهایی قبله‌ اول مسلمانان جهان از چنگال صهیونیست‌های غاصب غارتگر است. این روز، میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانۀ درایت و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی آن امام عزیز به اندیشه وحدت و انسجام امت اسلامی در مقابل زورگویان جهانی است.

 

روز جهانی قدس، نماد آزادی خواهی و ظلم ستیزی، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار و روز اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از ظلم و ستم مستکبران و تروریستان جهانی به ویژه رژیم منحوس تروریست و اشغالگر قدس و حامیان آن است.

 

در حال حاضر رژیم غاصب صهیونیستی با حقیقت غیرقابل انکار جبهه مقاومت اسلامی روبروست که این جبهه همه ابزارهای لازم را برای شکست نهایی و بیرون راندن همیشگی اشغالگران از قلب سرزمین اسلامی آماده کرده است و به لطف خداوند و هدایت امام خامنه ای (حفظه الله)، به زودی محقق خواهد شد. 

 

بسیج اساتید دانشگاه‌ فنی و حرفه ای اصفهان ضمن درود به روح پر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجدید پیمان با رهبر حکیم و فرزانۀ انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، با محکوم کردن اقدامات ظالمانه صهیونیست‌ها، حمایت آمریکا و سکوت مجامع بین‌المللی به اصطلاح مدافع حقوق بشر را شرم‌آور می‌داند و با دعوت از عموم مردم شهیدپرور به ویژه جامعه دانشگاهیان استان اصفهان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید می‌کند مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف، آرمان انقلاب اسلامی ایران است و تنها راه‌حل مسئله فلسطین بازگشت تبعیدشدگان فلسطینی و برگزاری همه‌پرسی برای تعیین نوع حکومت با مشارکت همه مسلمانان، مسیحیان و یهودیان فلسطینی است.

 

والسلام علیکم و رحمه الله برکاته

سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ فنی و حرفه ای اصفهان

۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۲- ۲۲ رمضان المبارک ۱۴۴۴