بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت یوم الله 22 بهمن

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بدین شرح صادر شد:

 

 

وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا مُوسَىٰ بِآيَاتِنَا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَكَ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَذَكِّرْهُم بِأَيَّامِ اللَّهِ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ

کشور پراستعداد ایران  با ذخایر بی نهایت انسانی و طبیعی و خدادادی، سالیان دراز زیر سلطه طواغیت به سر می برد و انرژی های فراوان و متراکم آن مورد استفاده قرار نگرفته بود و مردم  تحت تاثیر ظلمها و خیانتهای حاکمان مستبد و دشمنان مستکبر، در محرومیت کامل به سر می بردند و از حداقل های زندگی محروم بودند. اغلب مردم این سرزمین، غیر از اموری همچون آب و برق و… از نعمت هایی همچون تحصیل دانش و رشد معنوی نیز محروم بودند. امام خمینی این مرد بزرگ و حکیم، با انقلاب شکوهمند ۱۳۵۷این مردم را از یوغ ستم رها کرد و حکومت طواغیت به حکومت الله تبدیل شد و مردم لذت آزادی و استقلال را چشیدند.

مردم ستمدیده که طعم استقلال و آزادی را چشیدند علیرغم همه دشمنی ها و تهدیدها و تحریم‌ها و فشارها مقاومت کردند و در این راه هزاران شهید تقدیم انقلاب کردند و این  انقلاب، در ذیل هدایت های حکیمانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب  به ۴۴ سالگی رسید و در مسیر  تحول به جایی رسید که دشمنانی که در اول انقلاب، نیازهای اولیه را از این کشور دریغ می کردند از دستاوردهای نظامی این کشور دچار هراس و نگرانی شدند.

امروز در یوم الله ۲۲ بهمن،  مردم آزاده ایران اسلامی در حضوری فراگیر جشن استقلال خواهند گرفت و با حضور پرشور و انقلابی خود عظمت انقلاب را به رخ دشمنان خواهند کشید.

بسیج اساتید، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر دوشادوش با سایر مردم انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خواهند یافت و یک بار دیگر به دشمنان عنود و لجوج این ملت خواهد گفت که تداوم دشمنی های شما ما را بر حقانیت راهی که انتخاب کرده ایم مطمئن تر خواهد ساخت و این مسیر حق جویی و حق طلبی تا نا امیدی کامل دشمنان  این کشور ادامه خواهد یافت ان شاءالله.

انتهای پیام/