بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر صادر کرد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان بیانیه ای به  مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر صادر کرد.

 

در این بیانیه آمده است:

 

امام خمینی(ره) “خرمشهر را خدا آزاد کرد”

 

بی ترديدعملیات غرورآفرین بیت‌المقدس که حماسه فتح خرمشهر در سوم خرداد سال ۱۳۶۱ را رقم زد، يك فصل به ياد ماندني از حماسه آفريني مرداني است كه با اتكا به قدرت الهي  پاي به عرصه جهاد نهادند و برای همیشه نماد افتخار و منشاء عزت، عظمت و بالندگی ملت ایران  بوده و یادآور مقاومت، بصیرت، هوشمندی و هوشیاری آنان برابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان این سرزمین خواهد بود.

حماسه فتح خرمشهر این پیام راستین را به استکبار جهانی و صهیونسم می دهد که ملت بزرگ ایران اسلامی بواسطه برخورداری از مکتب استکبار ستیزی و شهادت طلبی و با تبعیت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدضله‌العالی) هرگز اجازه نخواهند داد آسیبی متوجه این سرزمین و این انقلاب گردد.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و حماسه سوم خرداد، به روح بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و همه شهدایی که در این راه خون خود را خالصانه نثار ارزش‌های انقلاب و اسلام نمودند، درود میفرستد و بر ادامه این مسیر و حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی آمادگی و تأکید دارد.

انتهای پیام/