بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام‌نور زرین‌شهر در گرامیداشت روز قدس

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین‌شهر در گرامیداشت روز قدس و اعلام حضور و  دعوت برای راهپیمایی روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است:   باسمه تعالی روز جهانی قدس، مظهر بیداری امت اسلام  در برابر استکبار جهانی و  در رأس آن […]

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین‌شهر در گرامیداشت روز قدس و اعلام حضور و  دعوت برای راهپیمایی روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

 

باسمه تعالی

روز جهانی قدس، مظهر بیداری امت اسلام  در برابر استکبار جهانی و  در رأس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

پس از گذشت بیش از چهار دهه از نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام «روز جهانی قدس»  که به ابتکار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، صورت گرفت  فلسطین و قدس شریف به نماد وحدت امت اسلام و نماد مبارزه مستضعفین با مستکبرین  عالم  شده است.

استمرار اقدامات رژیم صهیونیست  در نقض اصول اولیه حقوق بشر و قوانین بین‌المللی و هتک حرمت مقدسات دینی و اسلامی خاصه بی‌حرمتی به مسجدالاقصی قبله اول مسلمین جهان، یک بار دیگر اتحاد و انسجام دنیای اسلام و حمایت آنان از مقاومت ملت فلسطین، با هدف آزادی تمامی سرزمین‌های اشغالی فلسطین از بحر تا نهر و تشکیل دولت یکپارچه فلسطین به پایتختی قدس شریف را به ضرورتی اجتناب ناپذیر مبدل  ساخته است.

امروز یادگاری که حضرت امام (ره) در موضوع فلسطین بجای گذاشتند، توسط خلف صالح ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی)  همچنان با طراوت زنده نگه داشته شده است و آزادگان جهان به‌خوبی می‌دانند که حرکت نزولی و رو به زوال  دشمن صهیونیست بدون وقفه ادامه دارد.

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین شهر همگام با سایر اقشار، در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور خواهند یافت و ضمن اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی، آرمان قدس شریف و آزادی فلسطین را فریاد سر خواهند داد.

والسلام علیکم و عبادالله الصالحین

کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر