بیانیه بسیج اساتید و دانشگاهیان دانشکدۀ فنی و مهندسی گلپایگان به مناسبت روز جهانی قدس

بسیج اساتید و دانشگاهیان دانشکدۀ فنی و مهندسی گلپایگان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس آورده است: خروش ملّت‌ها در روز قدس هم عامل وحدت مسلمین، هم نماد مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم است و هم هشداری به خائنین به آرمان فلسطن است تا بیش از این، کفر و شرک را یاری نکنند و به آغوش اسلام و آرمان آزادی بخش انسان و انسانیت برگردند.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید و دانشگاهیان دانشکدۀ فنی و مهندسی گلپایگان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس آورده است: خروش ملّت‌ها در روز قدس هم عامل وحدت مسلمین، هم نماد مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم است و هم هشداری به خائنین به آرمان فلسطن است تا بیش از این، کفر و شرک را یاری نکنند و به آغوش اسلام و آرمان آزادی بخش انسان و انسانیت برگردند.

 

 

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اعلام انزجار از رفتارهای ظالم، کمترین نشانۀ حیات مظلوم است و خداوند که فریاد بلند را دوست ندارد، فریاد بلند مظلوم علییه ظالم را دوست دارد. سال‌هاست که رژیم غاصب صهیونیستی با اشغال اراضی مردم فلسطین، آنان را از خانه و کاشانۀ خود بیرون رانده و هر روز بر دامنۀ ظلم وتعدی خود می‌افزاید. این امر با حمایت گستردۀ استتکبار جهانی و نظام سلطه صورت می‌گیرد.

با پیروزی انقلاب اسلامی نور امید در دنیای مظلومان روشن شد و مردم فلسطین متوجه شدند که تکیه بر ناسیونالیسم عربی نمی‌تواند نجات بخش آنان باشد و تنها راه پیروزی تکیه بر اسلام و مقاومت در برابر ظالم است. انقلاب اسلامی مردم ایران این راه به آنان نشان داد و مردم ایران با تکیه بر تعلیمات اسلام که از حلقوم امام خمینی (ره) و جانشین مظلوم ایشان حضرت آیت الله خامنه ای  (مد ظله العالی) بیرون می‌آید، جبهه مقاومت را گشودند و خود پیشآهنگ این حرکت گردید.

امروز تنها این مردم فلسطین نیستند که در برابر اسرائیل ایستاده‌اند بلکه تمامی جبهه مقاومت از لبنان و سوریه و عراق و یمن، پشت سر مردم سرافراز و قهرمان ایران تمامی موجودیت نظام سلطه را تهدید می‌کنند و امید آن می‌رود که به زودی سر شیطان در بیت‌المقدس از تنش جدا شود.

موضوع فلسطین و اسرائیل، شاخصی است برای جدا شدن صفوف از یکدیگر، برخی کشورهای عربی که به جای اتکال به قدرت ملّت خویش و عنصر انرژی بخش اسلام، بقای خود را به حمایت استکبار جهانی گره زده‌اند، با خروش ملّت‌ها در روز قدس که به ابتکار امام خمینی (ره) درآخرین جمعۀ ماه رمضان هر سال برگزار می‌شود، هم عامل وحدت مسلمین، هم نماد مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم است و هم هشداری به خائنین به آرمان فلسطن است تا بیش از این، کفر و شرک را یاری نکنند و به آغوش اسلام و آرمان آزادی بخش انسان و انسانیت برگردند.

بسیج اساتید و دانشگاهیان دانشکدۀ فنی و مهندسی گلپایگان، همگام با ملّت شریف ایران در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا نشان دهند برخلاف پندار برخی خیال‌بافان، گفتمان حاکم بر جامعۀ دانشگاهی، آرمان‌های امام خمینی و اسلام ناب محمدی است.

انتهای پیام/