بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت شهادت جمعی از مردم خداجو در شاهچراغ (ع)

داشگاهیان و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر به مناسبت شهادت جمعی از مردم خداجو در حرم شاهچراغ (ع) ضمن عرض تسلیت و با اشاره به این که حرکت‌های احساسی و جهالت‌آمیز با این حرکت خونین؛ دو سر یک طیف هستند، خواستار برخورد قاطع با همه طراحان و بانیان شدند.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، داشگاهیان و بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر به مناسبت شهادت جمعی از مردم خداجو در حرم شاهچراغ (ع)  ضمن عرض تسلیت و با اشاره به این که حرکت‌های احساسی و جهالت‌آمیز با این حرکت خونین؛ دو سر یک طیف هستند، خواستار برخورد قاطع با همه طراحان و بانیان شدند.

 

متن بیانیه بدین شرح است:

 

لَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

 

دشمنان قسم خورده انقلاب، استکبار جهانی، منافقین، سلطنت طلبهاو فریب خورده های ایشان که با یکدیگر اختلاف فراوان دارند در یک هدف اشتراک دارند و آن عبارت است از مبارزه با این انقلاب مردمی، و این مطلبی است که تحت عنوان براندازی نظام اسلامی از آن یاد می کنند.

 

در پی جنگ رسانه‌ای دشمن که در چهل  روز اخیر به آشوب میدانی کشیده شده بود امروز بعد دیگری از این دشمنی در به خون کشیدن مردم مظلوم و خداجوی ایران اسلامی در شاهچراغ هویدا شد. این بدان معنی است که آن حرکت‌های احساسی و جهالت‌آمیز با این حرکت خونین، دو سر یک طیف هستند. سکوت سلبریتی‌ها و کسانی که بر آتش آشوب‌ها می‌دمیدند در قبال شهادت نمازگزاران در شاهچراغ مهر تاییدی است بر هم سویی آنها و رضایت‌یشان از آن حادثه جانگداز.

 

بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر ضمن محکوم کردن این فاجعه خونبار با تاکید بر اینکه این حوادث جز اتحاد مردم و تقویت جبهه حق هیچ سودی برای طراحان این نقشه ها ندارد، از مسوولین مربوطه می‌خواهد با همه طراحان و بانیان حوادث اخیر به شدیدترین وجه برخورد کنند تا آنها را از تکرار این حوادث پشیمان کند.

 

در پایان ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه جانگداز، برای همه مردم حق جوی ایران اسلامی آرزوی سعادت و عاقبت بخیری  داریم و این وعده الهی است که در اثر استقامت در مسیر حق قطعا تحقق خواهد یافت ان شاءالله.

انتهای پیام/