بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز قدس

دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد:

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای بدین شرح صادر کرد:

در آستانه روز قدس امت اسلامی آماده یک حماسه دیگر برای حمایت از فلسطین مظلوم است. آزادی قدس شریف، امروز از هر روز دیگری نزدیک‌تر است. آن پیر روشن ضمیر، امام خمینی در سال ۵۸ فرمود اگر هر مسلمانی یک سطل آب روی اسرائیل بریزد اسرائیل را آب می‌برد و بارها بر محو کامل این رژیم غاصب تاکید می‌کرد؛ و چه بصیرتی داشت آن امام حکیم. خلف صالح او امام خامنه‌ای نیز  همین راه را ادامه داد و امروز نابودی اسرائیل غاصب از هر زمان دیگری به تحقق نزدیکتر است. امروز دیگر اسرائیل توان مقاومت در برابر جبهه مقاومت را ندارد چرا که بارها شاهد شکست ذلیلانه این رژیم جعلی  بوده‌ایم.

امت اسلامی شاهد بوده است که این رژیم جعلی، تاب مقاومت در مقابل حمله ۳۳ روزه ۲۲ روزه و حتی ۸ روزه جبهه مقاومت را از دست داده است. امروز اسرائیل به جایی رسیده که کشتی کشتی بنزین از جمهوری اسلامی به لبنان گسیل می‌شود و اسرائیل با هشدار سید مقاومت، سید حسن نصرالله حتی جرئت پرتاب یک گلوله را ندارد. امروز باید گفت از اسرائیل فقط نامی باقی مانده است و به حق باید گفت این رژیم استحکام صوریش شبیه استحکام خانه عنکبوت است.  اکنون به معنای واقعی کلمه شاهد تحقق وعده الهی هستیم که  ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

بسیج اساتید و معاونت فرهنگی و دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر ضمن پیوستن به خیل جمعیت روزه‌دار و خداجوی امت اسلامی در روز قدس، همگان را به حضور در این راهپیمایی سرنوشت ساز دعوت می‌کند.

انتهای پیام/