بیانیه دعوت بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی۲۲ بهمن

بیانیه دعوت بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی۲۲ بهمن

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) با صدور بیانیه‌ای یوم الله ۲۲ بهمن را گرامیداشته و از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

 

دهه مبارک فجر و یوم‌الله ۲۲بهمن، یادآور مجاهدت، ایثار و حماسه بزرگ ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی به رهبری مرجعیت شیعه حضرت امام خمینی (ره) و جان‌فشانی شهیدان والامقام است.

 

نهضت بیدارگر امام خمینی (ره) تجربه‌ای نوین در رویارویی تمدن پوشالی غرب و اسلام و سرآغاز بیداری ملت‌ها در برابر استعمارگران و ستمگران تاریخ بود. انقلاب اسلامی ایران همچون نسیمی حیات‌بخش، امکان تحقق استقلال، آزادی، قطع وابستگی از بیگانگان و مبارزه با ظلم و جهالت را بر دل مردم جهان دمید و نمونه‌ای از حکومت و مردم‌سالاری دینی را با حضور همه اقشار جامعه به‌ویژه زنان مؤمن، انقلابی و خانواده‌مدار به جهانیان عرضه کرد.

 

اساتید و کارکنان بسیجی این واحد با سلام و صلوات بر روح بلند بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، همچون گذشته، استوار و مصمم همراه با آحاد مردم فداکار ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر عهد و پیمان خود با شهدای والامقام و امامین انقلاب تأکید کرده و با صدایی رسا اعلام می‌دارند که توطئه‌های دشمنان و ستمگران به‌ویژه آمریکای جنایتکار و اسراییل غاصب خللی در اراده آنان ایجاد نخواهد کرد و تا ظهور منجی عالم بشریت در مسیر آرمان‌های انقلاب از بذل جان و مال خویش دریغ نخواهند نمود.

 

بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)