حجت الاسلام والمسلمین کشولی:

دانشگاه و حوزه در فعالیتهای خودشان باید همپوشانی و هم افزایی داشته باشند

حجت الاسلام والمسلمین کشولی در نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع روش‌های ارتباط مؤثر با دانشجو و به مناسبت 27 آذر سالروز شهادت مجاهد اندیشمند و استاد حوزه و دانشگاه آیت مفتح برگزار شد، گفت: دانشگاه و حوزه در فعالیتهای خودشان باید همپوشانی و هم افزایی داشته باشند و باید عمیق تر بشویم.

 

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین کشولی در نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع روش‌های ارتباط مؤثر با دانشجو و به مناسبت ۲۷ آذر سالروز شهادت مجاهد اندیشمند و استاد حوزه و دانشگاه آیت مفتح برگزار شد، گفت: دانشگاه و حوزه در فعالیتهای خودشان باید همپوشانی و هم افزایی داشته باشند و باید عمیق تر بشویم.

 

حجت ا الاسلام والمسلمین کشولی  با اشاره به آیات؛ قال الله تبارک و تعالی واعتصموبالله و قال ایضا واعتصمو بحبل الله، گفت: این دو عنوان در  قرآن کریم آمده جلسه ما هم باید مصداقی از این دو آیه قرار گیرد.

 

وی افزود: جامعه در اثر قبول عصمت به یک پایداری قطعی دست پیدا می کند که این قبول عصمت با دو بند است  یک خدای متعال  و دوم حبل خدای متعال که یک حبل من الله داریم  که قرآن است و یک جبل من الناس داریم که اهل بیت هستند  با این دو تا  می توانیم موفق شویم  لذا آن چیزی که کمک ما می کند تا بتوانیم یک اثر گذاری خوب داشته باشیم و یک اثر پذیری بد را از خودمان دور کنیم تمسک به این دو است.

 

وی با بیان این که انشاالله خدای متعال توفیق دهد بتوانیم مسیر را یک مسیر قرآنی قرار دهیم، جلسات هم نباید بصورت مناسبتی باشد افزود: لازم است یک کمیته مشترک، کارگروه و دفتری با برنامه این کار را بصورت مستمر ادامه دهد. دانشگاه و حوزه در فعالیتهای خودشان باید همپوشانی و هم افزایی داشته باشند و باید عمیق تر هم بشویم.

 

حجت ا الاسلام والمسلمین کشولی گفت: الان که مشکلات جامعه سر باز کرده سوزه ها دارد خودش را نشان می دهد باید کارهای جدی و میدانی داشته باشیم تا بتوانیم موفق شویم  قبل از این که دشمن بتواند کاری بکند باید ما دشمن را مدیریت کنیم.

انتهای پیام/