بیانیه بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران نجف آباد به مناسبت فرارسیدن روزجهانی قدس؛

روز قدس، روز تولی و تبری و روز حمایت از ستمدیدگان و مظلومان جهان است

کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران نجف آباد به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران نجف آباد به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 « امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است».مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

امت سرافراز و ملت قهرمان و روزه دار ایران اسلامی روز قدس روز اقتدار و عزت مسلمانان در برابر استکبار جهانی است، روزی است که همه مسلمانان جهان آزادی قدس شریف را فریاد می‌کنند و وعده قرآنی را که پیروزی کامل مسلمانان بر اسرائیل است طلب می‌کنند. روز قدس، روز اقتدار و عزت  مسلمانان در برابر استکبار جهانی، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نماد‌های کفر، روز تولی و تبری و روز حمایت از ستمدیدگان و مظلومان جهان است. در این روز همه مسلمانان و آزادگان جهان به ندای رهایی بخش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران لبیک گفته و با حضور در صحنه، رشد و بالندگی خود را به تصویر می‌کشانند.

امروز جوانان شجاع و غیرتمند فلسطینی با الهام از فرامین اسلام و آموزه‌های قران، در بزرگراه مقاومت و دفاع از عزّت و شرافتِ انسانی، جان عزیز خویش را در کف گرفته و با عملیات استشهادی پی در پی، سراسر سرزمین های اشغالی، از بیت المقدس تا تل آویو، یعنی قلب رژیم جعلی اسرائیل را به لرزه درآورده‌اند.

خدای را سپاس! اگر اُمّت اسلام و کشورهای اسلامی، امروز آماج توطئه‌های سهمگین و محاصره‌ی سنگین شیاطین بزرگ و کوچک تحت فرماندهی صهیونیسم قرار گرفته‌اند، نهال برومند بیداری در بلاد اسلامی روییدن گرفته و جوانه زده است.

امروز همه شیاطین و در رأس آن‌ها آمریکا این شیطان بزرگ به همراه شیطانک‌های تازه کار سعی می‌کنند تا با حرکت‌های ابتدایی فروغ روزافزون انقلاب اسلامی را خاموش کنند و تردیدی نیست که تمامی فشارها و تحریم‌هایی که بر ملت ایران وارد می‌شود و ظلم‌هایی که به مردم مظلوم فلسطین و.. روا داشته می‌شود و بمب‌هایی که بر سر مردم مظلوم فرود می‌آید تنها یک هدف دارد و آن دست کشیدن مردم مسلمان از دین خدا و تسلیم در برابر استکبار جهانی است

لذا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پرفیض الهی و پاسداشت روز قدس شریف و محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل و حمایت‌های آمریکا از آن، همراه و همدل با خانوادة بزرگ، مؤمن و متدین دانشگاه فنی و حرفه‌ای با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) تجدید پیمان کرده و با گوش سپردن به فرامین رهبر معظم انقلاب اثبات خواهیم کرد که همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و حامی  انسان‌های آزاده که مسیر قیام را برای انحطاط کفر و الحاد برگزیده‌اند، هستیم  و بامشت‌های گره ‌کردة خود را بر سر صهیونیسم غاصب و ایادی مستکبرش می‌کوبیم و ندا می‌دهیم: الـقـدس ُ لـنـا والحق لنا النصر لنا نحن الغالبون . . .

بسیج اساتید آموزشکده فنی وحرفه ای دختران نجف آباد