مسئول بسیج اساتید استان اصفهان عنوان کرد؛

عبور از پله‌های موفقیت با حذف نگاه به غرب

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، مسئول بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: امیدواریم با حذف نگاه به غرب بتوانیم پله‌های موفقیت را در داخل کشور با حمایت از نخبگان و جوانان ایران اسلامی پشت سر بگذاریم.

محمد باقری در حاشیه مراسم ۱۳ آبان اظهار کرد: مشاهده می‌کنیم که نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران با افتخار و با نگاه به داخل در حال حرکت به سمت تمدن بزرگ اسلامی است. به‌ویژه با انتخاب مردم فهیم ایران اسلامی و ایجاد دولت مردمی اکنون در حال حذف نگاه به خارج و غرب در کشور هستیم. امیدواریم با حذف نگاه به غرب بتوانیم پله‌های موفقیت را در داخل کشور با حمایت از نخبگان و جوانان ایران اسلامی پشت سر بگذاریم.

وی افزود: در شرایطی قرار داریم که به لطف خدا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و امنیت خود قرار دارد در حالی که اگر به کشورهای اطراف که همه دست‌به‌دست استکبار جهانی داده بودند و آمال و آرزوهایشان در ارتباط با کشورهای غربی برنامه‌ریزی شده بود، نگاه کنیم، می‌بینیم که فضای آلوده و رعب‌انگیز زندگی را برای مردمان آنها سخت و آزاردهنده کرده است.

مسئول بسیج اساید استان اصفهان، گفت: هنوز برای قشر دانشجو و دانش‌آموز شاید به‌طور کامل تفهیم نشده که چه ظلم‌ها و اقدامات خبیثانه‌ای آمریکای جهان خوار و استکبار جهانی در حق مردم جهان و ایران انجام داده؛ کودتای ۲۸ مرداد، شهادت دانشجویان در ۱۶ آذر ۱۳۳۲، حمایت از اقدامات شاه در سرکوب مردم، تأسیس سازمان مخوف ساواک و تحمیل کاپیتولاسیون و تحقیر ملت ایران تنها بخشی از این فعالیت‌ها است.

باقری اضافه کرد: پس از انقلاب اسلامی نیز آمریکا و استکبار جهانی خباثت‌های خود را علیه مردم ایران ادامه دادند. تبدیل سفارت به لانه جاسوسی، مصادره اموال ایران، هجوم نظامی، واقعه طبس، کودتای نوژه و حمایت از تجزیه‌طلبی و تروریسم اقدامات خصمانه آنها تا قبل از جنگ تحمیلی و در بازه کوتاه حدوداً دوساله است.

وی افزود: همچنین با تحریک صدام برای حمله به ایران، حمایت‌های تسلیحاتی و اطلاعاتی آن و حمله به کشتی‌های و سکوهای نفتی ایران در طول هشت سال دفاع مقدس رذالت آمریکا و ایادی آن بیش‌ازپیش نمایان شد.

مسئول بسیج اساید استان اصفهان، عنوان کرد: دشمنی آمریکا و مستکبران با مردم و انقلاب اسلامی ایران پایانی نخواهد داشت و این موضوع به کرات ثابت شده که ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران، تحریم‌های ظالمانه، ایران هراسی و اسلام هراسی و حمایت از منافقین بیانگر این دشمنی و کینه عمیق آنها از انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: اوج خباثت و رذالت این کشور را می‌توان در تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران اسلامی مشاهده کرد. آنجا که این تحریم‌ها سال‌ها نان و بعضاً جان ایرانیان را هدف قرار داده؛ اما اگر آنها تصور می‌کنند که با این اقدامات مردمِ همیشه در صحنه ایران، از انقلاب، امام و رهبری خود دست می‌کشند، زهی خیال باطل. این مردم نجیب بارها و بارها با هوشیاری خود مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان کوبیده‌اند و از انقلاب بزرگ و اسلامی خود حراست کرده‌اند. الگوبرداری کشورهای مسلمان از انقلاب اسلامی و مقابله با استکبار گرایان دلیل روشنی بر حقانیت این انقلاب و راه مستقیم و درست آن بوده و باید با همه جان و توان از این انقلاب و دستاوردهای آن حراست و حفاظت کنیم.