در بیانیه بسیج اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران آمده است:

مسئله اشغال سرزمین فلسطین، شراره‌های فتنه‌ای آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته

در بیانیه بسیج اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به مناسب روز جهانی قدس آمده است: مسئله اشغال سرزمین فلسطین، موضوع یک ملت و دولت یا یک قوم و قبیله نیست بلکه شراره‌های فتنه‌ای آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته و حدود آن در گستره‌ی یک جغرافیای خاص محدود نخواهد شد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، در بیانیه بسیج اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران به مناسب روز جهانی قدس آمده است: مسئله اشغال سرزمین فلسطین، موضوع یک ملت و دولت یا یک قوم و قبیله نیست بلکه شراره‌های فتنه‌ای آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته و حدود آن در گستره‌ی یک جغرافیای خاص محدود نخواهد شد.

 

متن بیانیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ أُولَاهُمَا بَعَثْنَا عَلَيْكُمْ عِبَادًا لَنَا أُولِي بَأْسٍ شَدِيدٍ فَجَاسُوا خِلَالَ الدِّيَارِ وَكَانَ وَعْدًا مَفْعُولًا

پس چون وقت انتقام اول فرا رسد بندگان سخت جنگجو و نیرومند خود را برشما(قوم بنی اسرائیل)برانگیزیم تا آنجا که در درون خانه‌های شما نیز جستجو کنند. و این وعده (انتقام خدا) حتمی است. (آیه ۵ سوره اسراء)

مساله‌ فلسطین ، مساله‌ اول دنیای اسلام است.  حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)

روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است                     .

انقلاب اسلامی ایران که از بدو تاسیس همواره وحدت مسلمین را شعار محوری خود قرار داده است، همچنان بر این شعار اصرار دارد و محور مشترک این وحدت را مساله قدس و آزادی آن می داند.

صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می کند.

از زمان اشغال سرزمین فلسطین تا کنون بسیاری این واقعیت را گوشزد کرده‌اند که مسئله اشغال سرزمین فلسطین، موضوع یک ملت و دولت یا یک قوم و قبیله نیست بلکه شراره‌های فتنه‌ای آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته و حدود آن در گستره‌ی یک جغرافیای خاص محدود نخواهد شد.

بسیج اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران ، در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس ضمن ابراز انزجار از اقدامات مستکبرانه و جنایتکارانه رژیم اشغال گر قدس و محکوم کردن سکوت کشورهای غربی مدعی حقوق بشر بر جنایات این رژیم پلید، بر میثاق دوباره با اندیشه‌های ناب امام خمینی ( ره ) و امام خامنه ای (مدظله العالی) در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و وفاداری به آرمان رهایی قدس شریف تاکید نموده و همگان را به بزرگداشت روز جهانی قدس و حضوری پرشکوه تر از گذشته در راهپیمایی آن دعوت می نماییم. بی شک این حضور معنوی مایه دلگرمی جبهه مقاومت اسلامی خواهد شد.

االهم عجل لولیک الفرج

بسیج اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران