مسئول بسیج اساتید کاشان:

ناتوانی دشمن در تغییر جهت‌گیری انقلاب اسلامی

مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کاشان در دوره آموزشی تبیینی جنگ شناختی ویژه استادان کاشان - آران و بیدگل- نطنز و بادرود اظهار کرد: دنیای استکبار سال‌هاست انواع جنگ‌ها و توطئه‌ها را علیه انقلاب اسلامی به کار گرفته است. دشمن در همه روش‌ها با شکست مواجه شده و امروز به سراغ سایر روش‌ها از جمله جنگ نرم و جنگ فرهنگی رفته است. هرچند این روش‌ها از سوی دشمن همراه با آسیب‌های فراوانی بوده؛ اما نتوانسته جهت‌گیری انقلاب اسلامی ایران تغییر دهد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، غلامرضا حسنی‌مقدم مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کاشان در دوره آموزشی تبیینی جنگ شناختی ویژه استادان کاشان – آران و بیدگل- نطنز و بادرود که به همت بسیج اساتید دانشگاه فنی وحرفه‌ای استان اصفهان و بسیج اساتید کاشان با هماهنگی و همراهی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و دانشگاه فنی وحرفه‌ای استان چهارشنبه ۲۹ شهریور درسالن غیاث الدین جمشید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد، اظهار کرد:  دنیای استکبار سال‌هاست انواع جنگ‌ها و توطئه‌ها را علیه انقلاب اسلامی به کار گرفته است. دشمن در همه روش‌ها با شکست مواجه شده و امروز به سراغ سایر روش‌ها از جمله جنگ نرم و جنگ فرهنگی رفته است. هرچند این روش‌ها از سوی دشمن همراه با آسیب‌های فراوانی بوده؛ اما نتوانسته جهت‌گیری انقلاب اسلامی ایران تغییر دهد.

وی افزود: دشمنان انقلاب امروز به مرحله‌ای از جنگ شناختی رسیده‌اند که یکی از پیچیده‌ترین و آخرین روش‌های جنگ بوده و میدان جنگ، ذهن مخاطبان است. دشمنان انقلاب در این جنگ تلاش می‌کنند شناخت افراد درباره حق و باطل را با مشکل مواجه کرده و جای حق، باطل، جلاد و شهید را عوض کنند.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کاشان با تأکید بر اینکه در این برهه از زمان تزریق اعتماد و امید بین دانشجویان بسیار مهم و ضروری است، گفت: کار فرهنگی را باید به دانشجو سپرد؛ زیرا آنها کار‌ها را خلاقانه‌تر و با هزینه کمتر انجام می‌دهند.

حسنی‌مقدم تأکید کرد: دانشجو باید آزمون و خطا را در دانشگاه انجام دهد تا فردا بتواند مدیر خوب و یک مسئول کارآزموده برای کشور باشد.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که خروجی دانشگاه‌ها باید شهید چمران باشد، یعنی نخبه، درس‌خوان، متدین و متعهد به وطن باشند، عنوان کرد: این مهم جز با وحدت، همدلی و هماهنگی استادان، مسئولان، کارکنان و دانشجویان محقق نخواهد شد.

کارگاه آموزشی تبیینی جنگ شناختی با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از استادان دانشگاه‌های کاشان و آران و بیدگل به همت بسیج اساتید دانشگاه فنی حرفه‌ای، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، شهید رجایی، دانشگاه کاشان و حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/