معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان:

هم افزایی بسیج اساتید حوزه و دانشگاه جبهه علمی فرهنگی انقلاب اسلامی مهم است

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان در نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع روش‌های ارتباط مؤثر با دانشجو که به مناسبت 27 آذر سالروز شهادت مجاهد اندیشمند و استاد حوزه و دانشگاه آیت مفتح برگزار شد، گفت: هم افزایی بسیج اساتید حوزه و دانشگاه جبهه علمی فرهنگی انقلاب اسلامی مهم است.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بیژن شمس معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان در  نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با موضوع روش‌های ارتباط مؤثر با دانشجو  که به مناسبت ۲۷ آذر سالروز شهادت مجاهد اندیشمند و استاد حوزه و دانشگاه آیت مفتح برگزار شد، گفت: هم افزایی بسیج اساتید حوزه و دانشگاه جبهه علمی فرهنگی انقلاب اسلامی مهم است.

 

بیژن شمس معاون منابع انسانی بسیج اساتید در این  نشست به نحوه شهادت برخی شهدا در اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت:  نحوه شهادت برخی عزیزان از نظر جنگ شناختی قابل بحث است که در بسیج اساتید استان اصفهان از جنبه های مختلف بررسی هایی را انجام دادیم.

 

دبیر ستاد جهاد تبیین دانشگاه پیان نور کشور افزود: در خصوص شبکه سازی  جنگ شناختی و جنگ نرم هم بسیج اساتید کارهی خوبی انجام داده است و آمادگی وجود دارد و در طول این ایام کار جهادی تبیینی و روشنگری نقش آفرینی بسیج اساتید بسیار چشمگیر بوده است.

 

شمس افزود: هم چنین جبهه علمی فرهنگی انقلاب اسلامی هم مهم بود و  بسیج اساتید در این رابطه وارد شده  که باید با  حضور اساتید بسیجی حوزه و دانشگاه تقویت شود و مثل دوران جنگ تحمیلی باید قرارگاهی فعالیت داشته باشیم.

 

وی  با بیان این که دستگاههای فرهنگی باید فعالیت داشته باشند علاوه بر این نسبت به موضوعات فرهنگی دستگاههای مختلف دیگر هم  باید نقش آفرینی کنند، گفت: مردم مطالباتی نسبت به عدم توجه دستگاههای فرهنگی و سایر دستگاهها  نسبت  به معضلات فرهنگی دارند .

انتهای پیام/