در بیانیه بسیج استادان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان آمده است:

پرچم قدس به زودی به دست قدرت‌مند مقام معظم رهبری به تجلی رحیمی و رحمانی به جاودانگی خواهد رسید

بسیج استادان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس آورده است: دشمنان بدانند به زودی پرچمی که به دست توانای حضرت امام خمینی (ره) با محوریت وحدت اسلامی در موضوع فلسطین برافراشته شد به دست قدرت‌مند مقام معظم رهبری به تجلی رحیمی و رحمانی به جاودانگی خواهد رسید.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج استادان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس آورده است: دشمنان بدانند به زودی پرچمی که به دست توانای حضرت امام خمینی (ره) با محوریت وحدت اسلامی در موضوع فلسطین برافراشته شد به دست  قدرت‌مند مقام معظم رهبری به تجلی رحیمی و رحمانی به جاودانگی خواهد رسید.

 

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

روز جهانی قدس، روز بیداری مردم دنیا در برابر ستمگران زمان است، روز استقامت در برابر افزون خواهی زیاده خواهانی ،همچون آمریکای خبیث و رژیم   صهیونسیتی است.

در آستانه ‌ی عمر ۴۵ ساله‌ی انقلاب اسلامی و با تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) واندیشه‌ی فرا‌جهانی رهبر فرزانه   حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز، آزادی قدس عن قریب به فضل خدا محقق خواهد شد.

بسیج استادان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان فرارسیدن این روز بزرگ را همراه با اقشار  غیور ایران ارج‌می نهند و در راهپمایی حضور گسترده  خواهند داشت وانزجار خود را از آمریکا ورژیم غاصب اسراییل اعلام می‌دارند و تا آزادی قدس شریف با دثار وشعار خود  به مبارزه ادامه خواهند داد، دشمنان بدانند به زودی پر چمی که به دست توانای حضرت امام خمینی (ره) با محوریت وحدت اسلامی در موضوع فلسطین برافراشته شد به دست  قدرت‌مند مقام معظم رهبری به تجلی رحیمی و رحمانی به جاودانگی خواهد رسید.

بسیج استادان دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان