به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان؛

پویش مردمی عشق به علی «طرح اکرام ایتام» از هشتم تا پانزدهم ماه مبارک رمضان

کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان (ابومهدی المهندس) با عنایت به دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان در مهرورزی نسبت به ایتام پویش مردمی به عشق علی (ع) را با قربانی کردن چند راس گوسفند هم زمان با ایام فرخنده میلاد امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه مبارک رمضان برگزار می‌کند.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان (ابومهدی المهندس) با عنایت به دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان در مهرورزی نسبت به ایتام «اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی فِیهِ رَحْمَةَ الْأَیْتَامِ، وَ إِطْعَامَ الطَّعَامِ، وَ إِفْشَاءَ السَّلامِ، وَ صُحْبَةَ الْکِرَامِ، بِطَوْلِکَ یَا مَلْجَأَ الْآمِلِینَ» پویش مردمی به عشق علی (ع) را با قربانی کردن چند راس گوسفند هم زمان با ایام فرخنده میلاد امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه مبارک رمضان  برگزار می‌کند.

اگر قلب ما زنگ بزند، تنها با دست کشیدن بر سر یتیم قلب ما جلا پیدا نمی‌کند، بلکه باید یتیمان را از نظر مادی تامین و مشکلات مالی این عزیزان را برطرف کنیم. به همین دلیل است که امروز در دعای روز هشتم ماه مبارک رمضان از خدای متعال می خواهیم در این ماه پر فیض و برکت رمضان مهرورزی نسبت به ایتام را روزی‌ همه ما گرداند.

انتهای پیام/