پیام تبریک مسئول بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت عید سعید فطر

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان با صدور پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر محضر استادان بسیجی و اعضای سازمان بسیج اساتید استان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان با صدور پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر محضر استادان بسیجی و اعضای سازمان بسیج اساتید استان تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است:

الذی جعلته للمسلمین عیدا ولمحمد صلی‌الله علیه وآله ذخراً و شرفاً و مزیداً…

عید سعید فطر تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار و پاکی جان در نهر پاک رمضان است؛ عید زیبایی‌های معنوی، بشارت و خداجویی‌، خدا پرستی و خدا ترسی است.

اینک در آستانه عید سعید فطر، یک بار دیگر سجده شکر به درگاه حضرت حق به جا می آوریم که رمضان دیگری ما را مهمان کرد تا در شب های قدرش، توشه ایمان و تقوی برداریم و در روز قدسش، فریاد برائت از استکبار و صهیونیسم بین الملل سر دهیم و برای روزها و ماه های پیش رو و خدمت به خلق خدا، توان بیشتری بیندوزیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان خداجوی به ویژه استادان بسیجی و همکارانمان در سازمان بسیج اساتید استان در ماه مبارک رمضان، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و همه مردم مومن و متدین و مجموعه سازمان بسیج اساتید استان تبریک و تهنیت عرض نموده؛ توفیق، سلامتی و سربلندی و شادکامی روز افزون یکایک ملّت شریف و فهیم  کشورمان و همکاران عزیزمان در سازمان بسیج اساتید کشور و استان را آرزومندیم.

انتهای پیام/