پیام تسلیت بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت درگذشت پدر شهیدان والامقام ضیایی

بسیج اساتید استان اصفهان در پیامی درگذشت حاج محمد ضیایی قهنویه رزمنده و جهادگر مخلص و پدر معظم شهیدان والامقام مجید، اصغر، محمدرضا و عبدالله ضیایی را تسلیت گفت.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج اصفهان، بسیج اساتید استان اصفهان در پیامی درگذشت حاج محمد ضیایی قهنویه رزمنده و جهادگر مخلص و پدر معظم شهیدان والامقام مجید، اصغر، محمدرضا و عبدالله ضیایی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون

خبر درگذشت حاج محمد ضیایی قهنویه رزمنده و جهادگر مخلص و پدر معظم شهیدان والامقام مجید، اصغر، محمدرضا و عبدالله ضیایی موجب تاثر و تاسف فراوان شد.

به یقین ایمان و اراده راستین شهدا ریشه در اعتقادات ناب و خالصی دارد که توسط  والدین گرانقدر آنان بالندگی یافته که در این میان نقش پدران ارجمند آنان در جهت تربیت  اسوه های جهاد و مقاومت بی بدیل و از دست دادن این سرمایه های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیارغم انگیز است.

ضمن عرض تسلیت به مردم شهرستان مبارکه و استان اصفهان و خانواده ارجمند، برای آن الگوی صبر و مقاومت که اینک در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفته، رحمت واسعه و علودرجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت می نماییم.

انتهای پیام/