امروز : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

سرویس خبری دولت

نشست تخصصی باموضوع سبک زندگی دانشجویان کشور برگزار شد
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی؛

نشست تخصصی باموضوع سبک زندگی دانشجویان کشور با حضور آقای دکتر پیروی و به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی برگزارشد.
اساتید بسیجی از شرکت دانش بنیان رویشگربازدید کردند
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان؛

کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در راستای برنامه راهیان علم و فناوری بازدید علمی اساتید و دانشجویان دکتری را از شرکت دانش بنیان رویشگر(احیاگران قلب آسیا) مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی برگزار کرد.
بیانیه شورای هماهنگي بسيج دانشگاه هنر اصفهان به مناسبت ۱۳ آبان
دعوت شورای هماهنگي بسيج دانشگاه هنر اصفهان از عموم مردم؛

شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان از عموم مردم عزيز به ويژه دانشجويان و دانش آموزان با بصيرت دعوت مي کند با هوشياري و خنثي کردن حيله هاي دشمنان قسم خورده اين درخت تنومند مقاومت، باري دگر به صحنه آمده، تا لبيک گويان زير پرچم ولايت، گامهايي محكم و استوار، در زمينه ظهور آقا ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف برداشته شود.
جمهوری اسلامی ایران، پابرجا و استوار در برابر استکبار
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد:

امروز تفکر کاپیتالیسم حاکم بر اقتصاد جهان متزلزل گردیده و اقتصاد دنیای غرب را به ورطه نابودی کشانده است، مکتب لیبرالیسم که خود را تنها فلسفه موجود در جهان می انگاشت و لیبرالیسم را پایان تاریخ تلقی می کرد با شکست مواجه شده، در مقابل دین مبین اسلام و مکتب ائمه اطهار( ع ) سر فرود آورده و به بی کفایتی خود اقرار نموده است.
 تنها راه نجات کشور با اطاعت از رهبری و عمل به بیانیه گام دوم
اختصاصی / بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان در آستانه یوم الله 13 آبان؛

تنها راه نجات کشور با اطاعت از رهبری و عمل به بیانیه گام دوم،عصاره 40 سال انقلاب محقق می شود و مسیر گام دوم انقلاب اسلامی که بار اصلی آن به دوش جوانان نهاده شده،می تواند نمادی برای ولایت مداری فرد فرد جامعه اسلامی باشد ، پس وعده ما برای اثبات ولایت مداری برای نجات کشور تسلط بر راهبرد کلان نظام یعنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خواهد بود.
پیاده روی کاروان حسینی اساتید و دانشجویان بسیجی نطنز
اختصاصی / به همت بسیج اساتید و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور نطنز

به همت بسیج اساتید و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور نطنز، امروز همگام با زائرین پیاده روی اربعین حسینی مسیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز تا آستان مقدس امامزاده محمد بن محسن بن امام زین العابدین(ع) از نوادگان امام حسین (ع) را بصورت کاروان پیاده روی طی کردند. ضمنا در این مراسم باشکوه جمعی از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی،رئیس حوزه علمیه و رئیس شورای اسلامی شهر نطنز حضور داشتند
مسئله محور بودن و دیدگاه حل مسئله در بسیج اساتید یک اصل است
در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛

آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با حضور دکتر شهرام عروف زاد، مدیریت استانی دانشگاه، دکتر قاسم تبار مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کشور، دکتر باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان و روسای پردیس ها و مراکز و دیگر مسئولین دانشگاه در پردیس شهید باهنر اصفهان برگزار گردید و در این آیین از زحمات آقای برجیسیان تقدیر و آقای آتشگار به عنوان مسئول بسیج معرفی شدند.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام