امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸
در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛

مسئله محور بودن و دیدگاه حل مسئله در بسیج اساتید یک اصل است

آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با حضور دکتر شهرام عروف زاد، مدیریت استانی دانشگاه، دکتر قاسم تبار مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کشور، دکتر باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان و روسای پردیس ها و مراکز و دیگر مسئولین دانشگاه در پردیس شهید باهنر اصفهان برگزار گردید و در این آیین از زحمات آقای برجیسیان تقدیر و آقای آتشگار به عنوان مسئول بسیج معرفی شدند.
مسئله محور بودن و دیدگاه حل مسئله در بسیج اساتید یک اصل است
جمعه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۱ |
کد خبر : ۱۰۰۵ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان؛ دکتر سید مهدی قاسم تبار در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان ضمن تشکر از زحمات مسئول قبلی و آرزوی توفیق برای مسئول جدید بیان داشت:بسیج اساتید در دانشگاه فرهنگیان باید روی تربیت و آموزش دانشجویان حساس باشد و اگر علم حقیقی در اختیاردانشجویان قرار بگیرد اثربخش خواهد بود.

 

مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کشور اظهار داشت:مسئله محور بودن و دیدگاه حل مسئله در بسیج اساتید یک اصل است و ورود عالمان دانشگاهی به مسائل اجتماعی است که بتوانند مشکلات استان را حل و فصل نمایند.دانشگاه فرهنگیان هم باید در این حوزه فعال باشد.

 مسئله محور بودن و دیدگاه حل مسئله در بسیج اساتید یک اصل است

وی افزود: حفظ وحدت فلسفه و ذات بسیج است و بسیج جایگاهی برای حضور تمام جناح ها است، زیرا بسیج جناحی و احساسی نیست.باید کانون بسیج اساتید در دیگر پردیس ها و مراکز دانشگاه در استان فعال شود و کارگروه های اندیشه ورزی ایجاد گردد و هم افزایی با بخش های مختلف دانشگاه در دستور کار قرار گیرد.

 

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در آیین تکریم و معارفه بیان داشت:

در طرح اعتلای بسیج اساتید رویکرد حل مسئله در اولویت است

 

دکتر محمد باقری در آیین تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان بیان داشت:بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان در سطح استان ها اولین بار در اصفهان شروع به کار کردو این نقطه عطفی برای دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان و مسئولین آن است.

 مسئله محور بودن و دیدگاه حل مسئله در بسیج اساتید یک اصل است

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان عنوان کرد:طرح اعتلای بسیج اساتید در استان اصفهان و کشور با رویکرد حل مسئله در حال پیگیری است و چهار رویکرد ویژه در برش استانی طرح برای اصفهان در حال پیگیری و انجام است.

 

وی افزود:با عنایت به عظمت دانشگاه فرهنگیان در سطح استان اصفهان باید بسیج اساتید این دانشگاه نیز  در حوزه اندیشکده ها علمی موجود در بسیج اساتید وارد شود.

دکتر محمد باقری اظهار داشت: از ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی مجموعه بسیج اساتید است که با رویکرد تعیین اولویت ها و اثر بخشی برنامه ها در حال فعالیت می باشد.

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام