امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۹
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد:

جمهوری اسلامی ایران، پابرجا و استوار در برابر استکبار

امروز تفکر کاپیتالیسم حاکم بر اقتصاد جهان متزلزل گردیده و اقتصاد دنیای غرب را به ورطه نابودی کشانده است، مکتب لیبرالیسم که خود را تنها فلسفه موجود در جهان می انگاشت و لیبرالیسم را پایان تاریخ تلقی می کرد با شکست مواجه شده، در مقابل دین مبین اسلام و مکتب ائمه اطهار( ع ) سر فرود آورده و به بی کفایتی خود اقرار نموده است.
جمهوری اسلامی ایران، پابرجا و استوار در برابر استکبار
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۳:۰۱ |
کد خبر : ۱۰۱۲ |
اخبار کانون ها

دستگیری و تبعید بنیانگذار نهضت اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، درپی به تصویب رساندن لایحه کاپیتولاسیون( مصونیت اتباع آمریکایی از قوانین ایران و ارتکاب هر گونه جرم در داخل کشور ) از سوی رژیم طاغوت، شهادت جمعی از دانش‌آموزان در تظاهرات ضد استکباری سال  1357 علیه رژیم دست نشانده طاغوت و تسخیر و پاکسازی لانه جاسوسی آمریکا از لوث وجود فتنه‌گران توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، از حوادث مهم این روز باشکوه است .

 امروز تفکر کاپیتالیسم حاکم بر اقتصاد جهان متزلزل گردیده و اقتصاد دنیای غرب را به ورطه نابودی کشانده است،  مکتب لیبرالیسم که خود را تنها فلسفه موجود در جهان می انگاشت و لیبرالیسم را پایان تاریخ تلقی می کرد با شکست مواجه شده، در مقابل دین مبین اسلام و مکتب ائمه اطهار( ع ) سر  فرود آورده و به بی کفایتی خود اقرار نموده است.

شکل گیری گروه‌های تروریستی در کشور‌های عراق و سوریه، مبارزه همه جانبه آنها با اسلام و ایران اسلامی، با تمام تجهیزات و قوای ممکن و حمایتهای مادی و تسلیحاتی از سوی غرب به ویژه آمریکا نتوانست در برابر ایران قد علم کند و سرانجام به زانو درآمدند و از صحنه روزگار محو گردیدند.

 دولت استکباری آمریکا با تمام توان و حمایت برخی از دول اروپایی ایران را تحریم اقتصادی در همه جوانب کرد باز هم ره به جایی نبرد.

 در شرایط کنونی با درگیری‌های نظامی و سیاسی داخلی و بین المللی در بین کشورهای همجوار ایران، چون سوریه، یمن، بحرین، عراق و نیز اختلافات عمیق میان ایران و دولت دست نشانده عربستان، جمهوری اسلامی ایران، پابرجا و استوار ایستاده است.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام