امروز : یکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۱
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد؛

امسال با حضور در مراسم ۲۲ بهمن آمادگی خود را جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام می نماییم

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه ای فرارسیدن روز مبارک بیست و دوم بهمن را تبریک گفته و تاکید می کند امسال با حضور دشمن شکن در مراسم 22 بهمن آمادگی خود را جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگان خادم به ایران اسلامی و مردم عزیز میهن اعلام می نماییم.
امسال با حضور  در مراسم 22 بهمن آمادگی خود را جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی  اعلام می نماییم
دوشنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۲ |
کد خبر : ۱۱۶۳ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه ای فرارسیدن روز مبارک بیست و دوم بهمن را تبریک گفته و تاکید می کند امسال با حضور دشمن شکن در مراسم 22 بهمن آمادگی خود را جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگان خادم به ایران اسلامی و مردم عزیز میهن اعلام می نماییم.

متن بیانیه بدین شرح است:

فرارسیدن روز مبارک بیست و دوم بهمن، طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد بیست و دوم بهمن ماه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روزی است که مردم ایران اسلامی با آرمان‌های جاودان حضرت امام خمینی و افکار و مواضع انقلابی مقام معظم رهبری و راه شهیدان بیعت می نمایند. بهمن ماه امسال بوی شهادت می دهد و شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی رنگ و بوی آن را دو چندان کرده است.

مردم ایران همیشه در صحنه مبارزه با استکبار حاضر بوده اند و امسال با حضور دشمن شکن در مراسم 22 بهمن آمادگی خود را برای ایستادگی و مقاومت در برابر تحریم ها اعلام می دارند. به آمریکای ناجوانمرد نشان می دهند که ما هنوز به دنبال انتقام خون شهید سلیمانی هستیم. آمادگی خود را جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگان خادم به ایران اسلامی و مردم عزیز میهن اعلام می نماییم. بیست و دوم بهمن نشانه اقتدار و صلابت ملت بزرگ ایران است.

آغاز فصل شکوفایی ملت ایران در پرتو فرهنگ دینی و ملی و اسلامی است. بنابراین با حضور پرنشاط خود در این راهپیمایی ملی، برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار ایران اسلامی افزوده و حماسه پر شور دیگری خلق می کنیم. بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام