امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۸
اعضای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن؛

قدردانی استادان بسیجی از نیروهای خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان فریدن

استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن با حضور در بیمارستان شهید رجایی‌ شهر داران از نیروهای خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند.
قدردانی استادان بسیجی از نیروهای خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان فریدن
جمعه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۴ |
کد خبر : ۱۲۶۶ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، به مناسبت اعیاد شعبانیه اعضای بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن به اتفاق حجت‌الاسلام صادق بهرامی امام جمعه موقت فریدن، مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن و اعضای بسیج دانشجویی این شهر روز دوشنبه 12 فروردین ماه با حضور در بیمارستان شهید رجایی‌ این شهرستان از تلاش‌های پرستاران و پزشکان بخش کرونا این بیمارستان با اهدای چند سبد میوه و تقدیم شاخه گل قدردانی کردند.

بر اساس این خبر ۱۵ بیمار کرونایی از شهرستان‌های فریدن، چادگان و بوئین و میاندشت در این بیمارستان بستری هستند که بنا به گفته مسئولان این بیمارستان حال آنها رو به‌بهبودی است و پس از گذراندن مراحل درمان ترخیص خواهند شد.

مسئولان این بیمارستان با قدردانی از توجه مسئولان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن به کادر درمانی، توجه به توصیه‌های بهداشتی و شستن مرتب دست‌ها و ماندن در خانه را مهم‌ترین کمک به خط مقدم مبارزه با این ویروس اعلام کردند.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام