امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۷
بیانیه بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کاشان در خصوص روز قدس؛

خشم ما روز قدس سوزان‌تر از گذشته پرچم رژیم مجعول صهیونیستی را در آتش می‌سوزاند

بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کاشان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: خشم ما سوزان‌تر از گذشته پرچم رژیم مجعول صهیونیستی را در آتش می‌سوزاند.
خشم ما روز قدس سوزان‌تر از گذشته پرچم رژیم مجعول صهیونیستی را در آتش می‌سوزاند
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۴ |
کد خبر : ۱۳۴۷ |
اخبار کانون ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کاشان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: خشم ما سوزان‌تر از گذشته پرچم رژیم مجعول صهیونیستی را در آتش می‌سوزاند.

 

متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

 همه مسلمانان و کشورهای اسلامی با احساس مسئولیت باید به مبارزین فلسطین در داخل و خارج کمکهای همه جانبه کنند. (مقام معظم رهبری)

  برخی ایام در کتاب ملت ایران فراتر از یک تاریخ به شمار می‌آیند آنچنانکه حتی نمی‌توان آن را در جایگاه مناسبت صرف قرار داد. «روز قدس» یکی از همین برگ‌های بی‌بدیل دفتر حماسه است که هر ساله آرمانی ارزشمند و هدفی مقدس را به ذهن‌ آزادگان جهان متبادر می‌سازد.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، موقعیت ویژه‌ای است که مشت دنیا برای دفاع از مقام انسانیت گره شده و فریادها برای تحقیر ظالم متجاوز به آسمان برخیزد. این یادگار امام راحل همچنان ما را برای آزادی نخستین قبله گاه مسلمانان فرا می‌خواند.

 حتی اگر شرایط خاص بهداشتی امروز، میدانی برای حضور فیزیکی ما مهیا نکرده اما خشم ما سوزان‌تر از گذشته پرچم رژیم مجعول صهیونیستی را در آتش می‌سوزاند. بر این اساس بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان کاشان ضمن گرامیداشت این روز مقدس، بر پایداری اساتید متعهد و انقلابی دارالمومنین کاشان نسبت به پیمان دیرین خود در دفاع از آرمان ملت فلسطین تأکید می‌ورزد.

بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کاشان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام