امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۳

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه و نایین به مناسبت روز قدس

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه و نایین به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه و نایین به مناسبت روز قدس
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳ |
کد خبر : ۱۳۵۶ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه و نایین به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان، ماه بندگی و تقرب به درگاه خداوند متعال و بهره گیری از ضیافت پروردگار بخشنده است و چه خردمندانه بوده است آینده نگری و بینش ژرف معمار کبیر انقلاب از ارتباط دادن ابعاد سیاسی و معنوی جهان، آری، تعیین روزی برای دفاع از مظلوم، و آن روز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان باشد.

سالهاست که مسلمانان جهان، در واپسین روزهای ماه رمضان بیش از پیش به یاد مظلومیت مردمی می افتند که در کشور خود حق زندگی از ایشان سلب شده است.

سالهاست که مردم در روز مشخصی همصدا با هم بر سر اشغالگران و ظالمان دوران خود فریاد می کشند.

 سالهاست که آزادمردان و آزادزنان جهان برای بازگرداندن حقی مسلم به مردمی زجر کشیده تجمع می کنند.

 سالهاست که محققان و پژوهشگران درباره آثار و تبعات حرکت های عظیم مردمی در این روز بر پیکره استعمار تفکر می کنند.

سالهاست که با نزدیک شدن به این روز، ظالمان و مستکبران و اشغالگران لرزش بیشتر پایه های حکومت های استبدادی خود و نظام های تصنعی و مردم فریب حقوق بشر و دفاع از آزادی را حس می کنند.

و مجددا باید بیان کرد که چه خردمندانه بوده تعیین این روز، توسط حضرت امام خمینی و حمایت همه جانبه و ادامه دادن این راه حق به رهبری حضرت امام خامنه ای، آری روز قدس.

 

اساتید بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه و نائین همگام با سایر اقشار جامعه در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس بر میثاق دوباره با اندیشه های ناب امام خمینی رحمه الله علیه و خلف صالحش امام خامنه‌ای مدظله العالی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و وفاداری به آرمان رهایی قدس شریف تاکید نموده و ضرورت حفظ اتحاد راهبردی همه گروه‌های فلسطینی برای مقابله با توطئه های شوم صهیونیستی را یادآور می شود.

 

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام