امروز : یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۷
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا؛

مراسم روز قدس نمایش وحدت و همدلی آزادگان جهان است

در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا آمده است:نمایش وحدت و همدلی آزادگان جهان در مراسم روز قدس موجب رعب و وحشت استکبار خواهد شد.
مراسم روز قدس نمایش وحدت و همدلی آزادگان جهان است
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۸ |
کد خبر : ۱۳۵۸ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"امروز مساله‌ فلسطین به برکت بیداری اسلامی، بار دیگر به یک مساله‌ اصلی دنیای اسلام تبدیل شده است؛ نباید بگذارید این برجستگی و این امتیاز از بین برود و زیر توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان مسلمان ها و دشمنان امت اسلامی پنهان بماند. مساله‌ فلسطین یک مساله‌ اصلی است". (مقام معظم رهبری)

به فضل و مدد الهی شاهد آن هستیم که امروزه پس از گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی، حمایت از مردم تحت ستم فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی، با قوت بیشتری نسبت به قبل دنبال می شود. همدستی شرم آور سران برخی از کشور های عربی با رژیم صهیونیستی و حمایت های نژاد پرستانه آمریکا از این رژیم با هدف اجرای طرح ننگین معامله قرن، بیش از پیش مردم مظلوم سرزمین های اشغالی را متحمل رنج و فشار کرده است.

 اما حمایت معنوی مسلمانان جهان در روز قدس، می تواند تسکین دهنده آلام قلب های فلسطینیان باشد. بحران های اخیر در دنیا نشان داد که نظام سلطه تا چه اندازه از درون پوسیده و آسیب پذیر است، لذا نمایش وحدت و همدلی آزادگان جهان در مراسم روز قدس، قطعا موجب رعب و وحشت استکبار خواهد شد چنانچه امام خمینی ( ره) در اهمیت وحدت جهان اسلام  فرمودند: ای مسلمانان عالم و ای پیروان آیین توحیدی، عامل همۀ مشکلات کشورهای اسلامی، اختلاف کلمه و تفرقه است و رمز پیروزی همانا وحدت کلمه و تعاون می باشد.

اینک بار دیگر زمینه ای برای نمایش وحدت و اقتدار جهان اسلام و اعلام همبستگی با همه مظلومان و آزادگان جهان به ویژه مردم ستمدیده فلسطین پدید آمده است تا شعار مرگ بر اسراییل در سراسر جهان طنین انداز شود و انشالله به یاری حق تعالی این شعار به زودی به حقیقت بپیوندد.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا ضمن اعلام همبستگی با آرمان های ملت فلسطین و همه آزادیخواهان جهان، دانشگاهیان و دانشجویان عزیز را به شرکت در این تظاهرات با مراعات همه توصیه ها جهت حفظ سلامتی دعوت می نماید. 

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام