امروز : یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۱
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد فلاورجان؛

روز قدس، تجلی اراده مردمی در مقابله با غده سرطانی و نامشروع رژیم جعلی اسرائیل

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
روز قدس، تجلی اراده مردمی در مقابله با غده سرطانی و نامشروع رژیم جعلی اسرائیل
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۵ |
کد خبر : ۱۳۵۹ |
اخبار کانون ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

روز قدس روز اسلام است.

روز قدس تجلی اراده مردمی در سراسر جهان در مقابله با غده سرطانی و نامشروع رژیم جعلی اسرائیل و مقابله تمام عیار جبهه اسلام و کفر و کنار زدن نقاب از چهره حکومتهای وابسته و خائن منطقه می باشد. از زمان اعلام روز قدس توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی تا امروز شاهد تقویت جبهه جنود الله در مقابل جنود شیطان هستیم و اکنون جهانیان در انتظار تحقق زمینه‌های شمارش معکوس فتح قدس با پیش بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

  زمانی سخن از آزادی قدس نوعی رویا و تصور ناباورانه تلقی می شد اما اکنون در شرایطی هستیم که نه تنها مسلمانان بلکه تمام آزادیخواهان در جهان ندای مظلومیت کودکان فلسطینی را دریافت و به جهان مخابره می‌کنند و از قساوت و جنایات پیدا و پنهان رژیم جعلی و غاصب اسرائیل سخن می‌گویند. گفتمان انقلاب اسلامی از روز نخست موضوع فلسطین و قدس شریف را به عنوان قبله اول مسلمین جهان به عنوان یک راهبرد در دستور کار خود قرار داده و تا آزادی کامل مسجد الاقصی از دست صهیونیست های افراطی از آن عدول نخواهد کرد. امسال گرچه به دلیل ویژگی‌های خاص در فاصله گذاری اجتماعی زمینه برگزاری راهپیمایی روز قدس فراهم نیست اما ذره ای از خشم مقدس و بغض نهفته بر ضد ستم غاصبان و متجاوزان به قبله اول مسلمین نه تنها کاسته نشده بلکه انعکاس آن در شبکه ها و فضای مجازی تبلور ویژه یافته است.

 بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان ضمن گرامیداشت تقارن سوم خرداد سالروز فتح حماسی خرمشهر به عنوان روز مقاومت و پایداری با روز قدس، بر استقامت و استمرار جریان مقاومت تا پیروزی نهایی و آزادی قدس شریف تاکید نموده و با توجه به شرایط ویژه کنونی، تنویر افکار و آشکار نمودن ماهیت خبیث این حکومت غاصب و حامیان آن را در فضای مجازی به ویژه برای نسل جوان از ضرورت‌های اندیشمندان و رسانه‌ها در این زمان می داند.

به امید تحقق وعده الهی در حاکمیت مستضعفان در سراسر گیتی ان شاءالله

کانون بسیج اساتید و حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام