امروز : یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۴
بیانیه روز قدس بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان؛

قلب هر ایرانی منزلگاه قدس است

کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان بیانیه ای به مناسبت روز قدس صادر کرد.
قلب هر ایرانی منزلگاه قدس است
جمعه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۲:۵۴ |
کد خبر : ۱۳۶۰ |
اخبار کانون ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان بیانیه ای به مناسبت روز قدس صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

       روز قدس، روز فریاد رهایی مردم ستمدیده و رنج کشیده فلسطین از چنگال رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی امام راحل که بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان عرصه جهانی است.                                                                                            

       در روز قدس نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام به نمایش می گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت های آزادی‌خواه و عدالت ‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می افرازند تا نقشه شوم معامله قرن نقش برآب شده و فلسطین آزاد از این موج سراسر خروش بیرون آید.                                      

       اساتید دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان، در راستای هم صدایی با سیدالشهدای سپاه قدس، در روز قدس، به همه‌ی دنیا اعلام می کند که تا آخرین قطره‌ی خون و با آخرین توان خود در راه آزادی قدس شریف در میدان مبارزه خواهد ایستاد و تا نابودی کامل رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کنار ملت‌های آزادی‌خواه جهان خواهد بود. گرچه امسال ویروس منحوس کرونا، مانع از حضور میلیونی و میدانی مردم ایران و دلبستگانِ رهایی قدس شده است لکن قلب هر ایرانی منزلگاه قدس است و بی تردید پاسداشت موضوع فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام و دفاع از مظلوم، واجب شرعی و در هر شرایطی تعطیل‌ناپذیر است، لذا در پی محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری شایسته و گسترده راهپیمایی سراسری، اساتید دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان نیز همانند ملت ایران با حضور گسترده، فعالانه و آگاهانه در شبکه های اجتماعی، پیام روز جهانی قدس را باشکوه تر و رساتر از گذشته به گوش جهانیان رسانده و با استماع سخنرانی مقتدای مقتدر و عظیم‌الشأن امت اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در این روز باشکوه، آمادگی خود را برای تحقق فرامین معظم له اعلام می دارد.                                                                                                                    

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام